Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Bioloxía Molecular , Celular e Xenética
 Asignaturas
  Traballo de Máster
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo de Máster Código 610441022
Titulación
Mestrado Universitario en Bioloxía Molecular , Celular e Xenética
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial Anual
Primeiro Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Francés
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Bioloxía
Ciencias Biomédicas, Medicina e Fisioterapia
Fisioterapia, Medicina e Ciencias Biomédicas
Psicoloxía
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Arufe Gonda, María del Carmen
Carrillo Barral, Néstor
Cerdan Villanueva, Maria Esperanza
Diaz Varela, Jose
Folgueira Otero, Mónica
Gonzalez Siso, Maria Isabel
Gonzalez Tizon, Ana Maria
Laffon Lage, Blanca
Lamas Maceiras, Mónica
Martinez Lage, Andres
Naveira Fachal, Horacio
Poza Domínguez, Margarita
Sangiao Alvarellos, Susana
Valdiglesias García, Vanessa
Vila Sanjurjo, Antón
Yañez Sanchez, Julian
Correo electrónico
maria.arufe@udc.es
n.carrillo@udc.es
esper.cerdan@udc.es
jose.diaz.varela@udc.es
m.folgueira@udc.es
isabel.gsiso@udc.es
ana.gonzalez.tizon@udc.es
blanca.laffon@udc.es
monica.lamas@udc.es
andres.martinez@udc.es
horacio.naveira.fachal@udc.es
margarita.poza.dominguez@correo.udc.es
susana.sangiao@udc.es
vanessa.valdiglesias@udc.es
anton.vila@udc.es
julian.yanez@udc.es
Web http://http://ciencias.udc.es/MBMCG/
Descrición xeral Coordinación: María Esperanza Cerdán Villanueva Se trata de un trabajo individual realizado por el alumno bajo la dirección de uno de los profesores del Master y en el que se acercará a la investigación en una de las áreas temáticas del Master. La oferta por parte de los profesores se actualiza cada curso y el listado de temas para la realización TFM se publica en la WEB en Junio del curso anterior
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes