Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Interfaces Home Máquina
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Interfaces Home Máquina Código 614G01022
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 1º cuadrimestre
Terceiro Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Coordinación
Cabrero Souto, David
Correo electrónico
david.cabrero@udc.es
Profesorado
Alonso Ríos, David
Barreira Rodriguez, Noelia
Bolón Canedo, Verónica
Cabrero Souto, David
De Moura Ramos, Jose Joaquim
Novo Bujan, Jorge
Ortega Hortas, Marcos
Rouco Maseda, Jose
Sanchez Penas, Juan Jose
Correo electrónico
david.alonso@udc.es
noelia.barreira@udc.es
veronica.bolon@udc.es
david.cabrero@udc.es
joaquim.demoura@udc.es
j.novo@udc.es
m.ortega@udc.es
jose.rouco@udc.es
juan.jose.sanchez.penas@udc.es
Web
Descrición xeral
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes