Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. especialidade Enxeñaría do Software
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. especialidade Enxeñaría do Software Código 614G01092
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Ciencias da Saúde
Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Pedagoxía e Didáctica
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Álvarez Díaz, Manuel
Andrade Canosa, Diego
Bellas Permuy, Fernando
Cabalar Fernandez, Jose Pedro
Cabrero Souto, David
Cacheda Seijo, Fidel
Casanova Crespo, Jose Maria
Cortiñas Álvarez, Alejandro
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Lozano, Carlos
Gestal Pose, Marcos
Ladra González, Susana
López Otero, Paula
Parapar López, Javier
Pedreira Fernández, Oscar
Pedreira Souto, Maria de las Nieves
Perez Vega, Gilberto
Raposo Santiago, Juan
Rodriguez Luaces, Miguel
Rodriguez Penabad, Miguel
Vidal Martin, Concepcion
Correo electrónico
manuel.alvarez@udc.es
diego.andrade@udc.es
fernando.bellas@udc.es
pedro.cabalar@udc.es
david.cabrero@udc.es
fidel.cacheda@udc.es
jose.casanova.crespo@udc.es
alejandro.cortinas@udc.es
julian.dorado@udc.es
carlos.fernandez@udc.es
marcos.gestal@udc.es
susana.ladra@udc.es
paula.lopez.otero@udc.es
javier.parapar@udc.es
oscar.pedreira@udc.es
nieves.pedreira@udc.es
gilberto.pvega@udc.es
juan.raposo@udc.es
miguel.luaces@udc.es
miguel.penabad@udc.es
concepcion.vidalm@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes