Guia docenteCurso
Facultad de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Trabajo Fin de Grado. Especialidad Computación.
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Trabajo Fin de Grado. Especialidad Computación. Código 614G01106
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Periodo Curso Tipo Créditos
Grado 2º cuatrimestre
Cuarto Obligatoria 12
Idioma
Castellano
Gallego
Inglés
Modalidad docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Matemáticas
Coordinador/a
Correo electrónico
Profesorado
Barreira Rodriguez, Noelia
Barreiro Garcia, Álvaro
Becerra Permuy, Jose Antonio
Cabalar Fernandez, Jose Pedro
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Blanco, Enrique
Gonzalez Penedo, Manuel
Monroy Camafreita, Juan
Novo Bujan, Jorge
Ortega Hortas, Marcos
Parapar López, Javier
Pérez Sánchez, Beatriz
Rivero Cebrián, Daniel
Rouco Maseda, Jose
Vazquez Regueiro, Carlos
Correo electrónico
noelia.barreira@udc.es
alvaro.barreiro@udc.es
jose.antonio.becerra.permuy@udc.es
pedro.cabalar@udc.es
julian.dorado@udc.es
enrique.fernandez@udc.es
manuel.gpenedo@udc.es
juan.monroy@udc.es
j.novo@udc.es
m.ortega@udc.es
javier.parapar@udc.es
beatriz.perezs@udc.es
daniel.rivero@udc.es
jose.rouco@udc.es
carlos.vazquez.regueiro@udc.es
Web
Descripción general O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
Plan de contingencia
(*) La Guía Docente es el documento donde se visualiza la propuesta académica de la UDC. Este documento es público y no se puede modificar, salvo cosas excepcionales bajo la revisión del órgano competente de acuerdo a la normativa vigente que establece el proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes