Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. Especialide Tecnoloxía da Información
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. Especialide Tecnoloxía da Información Código 614G01118
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Enxeñaría de Computadores
Matemáticas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Álvarez Díaz, Manuel
Andrade Canosa, Diego
Barreira Rodriguez, Noelia
Cabrero Canosa, Mariano Javier
Carballal Mato, Adrián
Carneiro Diaz, Victor Manuel
Castro Souto, Laura Milagros
Cortiñas Álvarez, Alejandro
Dafonte Vazquez, Jose Carlos
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Caramés, Tiago Manuel
Fernández Casal, Rubén
Fernández Iglesias, Diego
Fernández Lozano, Carlos
Gonzalez Ares, Luis Andres
González Domínguez, Jorge
Gonzalez Lopez, Miguel
López Taboada, Guillermo
Losada Perez, Jose
Novo Bujan, Jorge
Ortega Hortas, Marcos
Padron Gonzalez, Emilio Jose
Pedreira Fernández, Oscar
Pedreira Souto, Maria de las Nieves
Porto Pazos, Ana Belen
Raposo Santiago, Juan
Rey Expósito, Roberto
Rodríguez Álvarez, Gabriel
Rodriguez Luaces, Miguel
Sanjurjo Amado, Jose Rodrigo
Santos Del Riego, Antonino
Vazquez Araujo, Francisco Javier
Vazquez Regueiro, Carlos
Correo electrónico
manuel.alvarez@udc.es
diego.andrade@udc.es
noelia.barreira@udc.es
mariano.cabrero@udc.es
adrian.carballal@udc.es
victor.carneiro@udc.es
laura.milagros.castro.souto@udc.es
alejandro.cortinas@udc.es
carlos.dafonte@udc.es
julian.dorado@udc.es
tiago.fernandez@udc.es
ruben.fcasal@udc.es
diego.fernandez@udc.es
carlos.fernandez@udc.es
luis.ares@udc.es
jorge.gonzalezd@udc.es
miguel.gonzalez.lopez@udc.es
guillermo.lopez.taboada@udc.es
jose.losada@udc.es
j.novo@udc.es
m.ortega@udc.es
emilio.padron@udc.es
oscar.pedreira@udc.es
nieves.pedreira@udc.es
ana.portop@udc.es
juan.raposo@udc.es
roberto.rey.exposito@udc.es
gabriel.rodriguez@udc.es
miguel.luaces@udc.es
jose.sanjurjo@udc.es
antonino.santos@udc.es
francisco.vazquez@udc.es
carlos.vazquez.regueiro@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes