Teaching GuideTerm
Faculty of Communication Studies
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Comunicación Audiovisual
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 616G01034
Titulación
Grao en Comunicación Audiovisual
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 18
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Enxeñaría Civil
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Martínez Costa, Sandra
Correo electrónico
s.martinez@udc.es
Profesorado
Barneche Naya, Viviana
Castro Pena, Luz
Diaz Gonzalez, Maria Jesus
Fariña Lamosa, Ángel José
Formoso Barro, Maria Josefa
Garcia Torre, Manuel
González Neira, Ana María
Hernandez Ibañez, Luis Antonio
Martínez Costa, Sandra
Mihura López, M. Rocío
Nozal Cantarero, Teresa
Osorio Iglesias, Olga
Puentes Rivera, Iván
Romero Cardalda, Juan Jesus
Sanjuan Perez, Antonio
Seoane Nolasco, Antonio José
Taibo Pena, Francisco Javier
Videla Rodríguez, José Juan
Correo electrónico
viviana.barneche@udc.es
maria.luz.castro@udc.es
m.j.diaz@udc.es
angel.farina@udc.es
m.formoso@udc.es
manuel.garcia.torre@udc.es
ana.gneira@udc.es
luis.hernandez@udc.es
s.martinez@udc.es
rocio.mihura@udc.es
teresa.nozal@udc.es
olga.osorio@udc.es
i.puentes@udc.es
juan.romero1@udc.es
antonio.sanjuan@udc.es
antonio.seoane@udc.es
javier.taibo@udc.es
jose.videla@udc.es
Web
Descrición xeral
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes