Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Dirección e Administración de Empresas (2013)
 Asignaturas
  Traballo de fin de mestrado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo de fin de mestrado Código 611507012
Titulación
Mestrado Universitario en Dirección e Administración de Empresas (2013)
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Primeiro Obrigatoria 6
Idioma
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Dereito Privado
Economía Aplicada 1
Economía Financeira e Contabilidade
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Aguiar Maragoto, Fernando
Barros Garcia, Antonio
Calvo Babío, Nuria Begoña
Calvo Silvosa, Anxo Ramon
Fraga Romero, Daniel
Garcia Rodriguez, Rafael Maria
Iglesias Gomez, Guillermo
Martínez Fernández, Paulino
Martinez Fernandez, Valentin
Muiño Vazquez, Maria Flora
Palleiro Barbeito, Ricardo
Pena Lopez, Jose Atilano
Veiga Fernández, Luís Angel
Correo electrónico
fernando.aguiar@udc.es
antonio.barros@udc.es
nuria.calvob@udc.es
anxo.calvo.silvosa@udc.es
daniel.fraga.romero@udc.es
rafael.garcia.rodriguez@udc.es
guillermo.iglesias@udc.es
paulino.martinez@udc.es
valentin.martinez@udc.es
flora.muino@udc.es
r.palleiro@udc.es
atilano.pena@udc.es
l.veiga@udc.es
Web
Descrición xeral
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes