Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Economía
 Asignaturas
  Prácticas en Empresas
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Prácticas en Empresas Código 611G01045
Titulación
Grao en Economía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao Anual
Cuarto Optativa 18
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Economía
Empresa
Coordinación
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Correo electrónico
jose.barreiro.vinan@udc.es
Profesorado
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Blazquez Lozano, Felix
Calvo Porral, Cristina
Fernández-Montells Fernández, Julian
García Álvarez, María Teresa
Lagoa Varela, Maria Dolores
Lopez Rodriguez, Jesus
Mariz Perez, Rosa
Rivera Castiñeira, M. Berta
Veiga Fernández, Luís Angel
Correo electrónico
jose.barreiro.vinan@udc.es
felix.blazquez@udc.es
cristina.calvo@udc.es
j.fernandez-montells@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
dolores.lagoa@udc.es
jesus.lopez.rodriguez@udc.es
rosa.mariz@udc.es
b.rivera@udc.es
l.veiga@udc.es
Web http://http://http://www.economicas.udc.es/subido/practicas_empresas/Regulamento_Practicas_FEE.pd
Descrición xeral A información relativa a esta asignatura pode consultarse na normativa vixente que regula as prácticas en empresa
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes