Guia docenteCurso
Facultad de Economía y Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Economía
 Asignaturas
  Tese de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2015/16
Asignatura (*) Tese de Grao Código 611G01046
Titulación
Grao en Economía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao Anual
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Computación
Dereito Privado
Dereito Público Especial
Economía Aplicada 1
Economía Aplicada 2
Economía Financeira e Contabilidade
Filoloxía Inglesa
Socioloxía e Ciencia Política da Administración
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Abeal Vazquez, Jose Pablo
Aguiar Maragoto, Fernando
Alonso alvarez, Luis
Alonso Seoane, Maria Jesus
Alvarez Garcia, Begoña
Barbeito Roibal, Susana Maria
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Blanco Louro, Amalia
Calvo Babío, Nuria Begoña
Calvo Dopico, Domingo Javier
Calvo Porral, Cristina
Calvo Silvosa, Anxo Ramon
Campo Villares, Manuel Octavio del
Castellanos Garcia, Pablo
Díaz De La Rosa, Angélica
Estevez Mengotti, Carlos Benigno
Faiña Medin, Jose Andres
Fernandez Castro, Angel Santiago
Fernandez Redondo, Marta
García Álvarez, María Teresa
Garcia Arthus, Emilia Luisa
Garcia Cebro, Juan Antonio
Garcia Lopez, Javier Angel
Garcia Lorenzo, Antonio
Garcia Rodriguez, Rafael Maria
Gomez Rodriguez, Maria Luz
Gómez Suárez, Manuel Alberto
Grandio Dopico, Antonio
Guillen Solorzano, Eduardo
Iglesias Antelo, Susana
Juanatey Boga, Oscar
Ladra González, Susana
Lindoso Tato, Elvira
Llano Monelos, Pablo de
Lodeiro Hermida, Maria Jose
Lopez Martinez, Ivan
Lopez Mosteiro, Ricardo
Lopez Rodriguez, Abel Francisco
Lopez Rodriguez, Jose
Maixe Altes, Joan Carles
Mariz Perez, Rosa
Martinez Barreiro, Ana Maria Angeles
Martinez Fernandez, Valentin
Martinez Filgueira, Xose Manuel
Mendez Naya, Jose
Mezo Balaca, Ines
Miras Araujo, Jesus
Mourelle Espasandin, Estefania
Muiño Vazquez, Maria Flora
Novo Corti, Maria Isabel
Novo Peteiro, Jose Antonio
Orosa Gonzalez, Jose Javier
Pateiro Rodriguez, Carlos
Pedreira Andrade, Luis Pedro
Pena Lopez, Jose Atilano
Ramil Diaz, Maria Concepcion
Rego Veiga, Gustavo
Regueiro Ferreira, Rosa Maria
Rey García, Marta
Rey Graña, Carlota
Rey Miguez, Fernando
Rivera Castiñeira, M. Berta
Ruiz Lamas, Fernando
Saavedra Places, María de los Angeles
Salvador Montiel, Maria Dolores
Sanchez Santos, Jose Manuel
Sanchez Sellero, Maria del Carmen
Seijas Diaz, Amparo Dolores
Seijas Macias, Jose Antonio
Sequeiros Tizon, Julio Gaspar
Sieiro Constenla, Maria Milagros
Suarez Massa, Maria Isabel Ana
Taboadela Alvarez, Obdulia
Teijeiro Álvarez, Mercedes
Vara Arribas, Ricardo Jose
Varela Candamio, Laura
Varela Santamaria, Ramon
Veiga Fernández, Luís Angel
Vez Vazquez, Juan Carlos
Vilar Rodriguez, Margarita
Correo electrónico
j.abeal@udc.es
fernando.aguiar@udc.es
luis.alonso@udc.es
maria.alonso.seoane@udc.es
begona.alvarez@udc.es
susana.barbeito@udc.es
jose.barreiro.vinan@udc.es
amalia.blanco.louro@udc.es
nuria.calvob@udc.es
domingo.calvo.dopico@udc.es
cristina.calvo@udc.es
anxo.calvo.silvosa@udc.es
m.campov@udc.es
pablo.castellanos@udc.es
angelica.diaz@udc.es
c.mengotti@udc.es
jose.andres.faina.medin@udc.es
angel.fernandez.castro@udc.es
marta.fredondo@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
emilia.garcia.arthus@udc.es
j.a.garciac@udc.es
javier.garcial@udc.es
antonio.garcia.lorenzo@udc.es
rafael.garcia.rodriguez@udc.es
luz.gomez@udc.es
manuel.gomez@udc.es
antonio.grandio1@udc.es
eduardo.guillen@udc.es
susana.iglesias.antelo@udc.es
oscar.juanatey.boga@udc.es
susana.ladra@udc.es
elvira.lindoso.tato@udc.es
pablo.de.llano@udc.es
maria.lodeiro@udc.es
ivan.lopezm@udc.es
ricardo.lopez@udc.es
francisc.lrodriguez@udc.es
jose.lopez.rodriguez@udc.es
carlos.maixe@udc.es
rosa.mariz@udc.es
ana.mbarreiro@udc.es
valentin.martinez@udc.es
xose.martinez@udc.es
jose.mendez@udc.es
ines.mezob@udc.es
jesus.miras@udc.es
estefania.mourelle@udc.es
flora.muino@udc.es
isabel.novo.corti@udc.es
jose.novop@udc.es
javier.orosa@udc.es
carlos.pateiro@udc.es
luis.pedreira@udc.es
atilano.pena@udc.es
maria.ramil@udc.es
gustavo.rego@udc.es
rosa.maria.regueiro.ferreira@udc.es
marta.reyg@udc.es
carlota.rey@udc.es
fernando.rey.miguez@udc.es
b.rivera@udc.es
fernando.ruiz@udc.es
angeles.saavedra.places@udc.es
maria.dolores.salvador@udc.es
jose.manuel.sanchez@udc.es
c.sanchez@udc.es
amparo.seijas@udc.es
antonio.smacias@udc.es
julio.sequeiros@udc.es
m.sieiro@udc.es
isabel.suarez.massa@udc.es
obdulia.taboadela@udc.es
mercedes.teijeiro@udc.es
ricardo.vara@udc.es
laura.varela.candamio@udc.es
r.varela@udc.es
l.veiga@udc.es
juan.carlos.vez@udc.es
margarita.vilar.rodriguez@udc.es
Web
Descrición xeral O traballo de fin de Grado (TFG) é unha materia do plan de estudio de tódalas titulacións da facultade, e supón a realización, por parte e de forma individual, dun proxecto, dunha memoria o un estudo concreto baixo a supervisión dun ou mais directores/as. Neste traballo deben integrarse e desenvolverse os contidos formativos recibidos, así como as capacidades, competencias e habilidades adquiridas durante o período de docencia do grao.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes