Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Administración e Dirección de Empresas
 Asignaturas
  Prácticas en Empresas
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Prácticas en Empresas Código 611G02046
Titulación
Grao en Administración e Dirección de Empresas
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Optativa 18
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Economía Aplicada 1
Economía Aplicada 2
Economía Financeira e Contabilidade
Socioloxía e Ciencia Política da Administración
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Calo Blanco, Aitor
Calvo Babío, Nuria Begoña
Fernandez Castro, Angel Santiago
Garcia Lorenzo, Antonio
Garcia-Carro Peña, Beatriz
Lopez Rodriguez, Abel Francisco
Mariz Perez, Rosa
Masso Lago, Matilde
Muiño Vazquez, Maria Flora
Novo Peteiro, Jose Antonio
Rey García, Marta
Ruiz Lamas, Fernando
Correo electrónico
aitor.calo@udc.es
nuria.calvob@udc.es
angel.fernandez.castro@udc.es
antonio.garcia.lorenzo@udc.es
beatriz.garcia-carro@udc.es
francisc.lrodriguez@udc.es
rosa.mariz@udc.es
m.masso@udc.es
flora.muino@udc.es
jose.novop@udc.es
marta.reyg@udc.es
fernando.ruiz@udc.es
Web http://http://www.economicas.udc.es/subido/practicas_empresas/Regulamento_Practicas_FEE.pdf
Descrición xeral A información relativa a esta asignatura pode consultarse na normativa vixente que regula as prácticas en empresa
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes