Guía DocenteCurso
Escola Universitaria de Arquitectura Técnica
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Arquitectura Técnica
 Asignaturas
  Proxecto Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Proxecto Fin de Grao Código 670G01036
Titulación
Grao en Arquitectura Técnica
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Construcións e Estruturas Arquitectónicas, Civís e Aeronáuticas
Dereito Privado
Economía
Enxeñaría Civil
Expresión Gráfica Arquitectónica
Física e Ciencias da Terra
Coordinación
Robles Sanchez, Susana
Correo electrónico
susana.robles@udc.es
Profesorado
Alvarez Diaz, Jose Antonio
Diaz Alonso, Jose Antonio
Dominguez Diez, Eloy Rafael
Fernández Álvarez, Ángel José
Fernandez Prado, Ruben
Gonzalez Sarceda, Manuel
Iglesias Maceiras, Álvaro José
Iglesias Martinez, Maria Cruz
Lopez Piñeiro, Santiago
López Rivadulla, Francisco Javier
Losada Pérez, Carlos
Mantiñan Campos, Carlos
Medin Guyatt, Roberto Antonio
Mosquera Rey, Emilio
Otero Chans, M. Dolores
Perez Doval, Luis
Pérez Ordóñez, Juan Luis
Pintos Pena, Santiago
Porta Rodriguez, Manuel
Robles Sanchez, Susana
Seara Paz, Gumersinda
Vazquez Fernandez, Ramon
Correo electrónico
jose.antonio.alvarezd@udc.es
jose.diaza@udc.es
eloy.dominguez@udc.es
angel.fernandez.alvarez@udc.es
ruben.fprado@udc.es
manuel.gsarceda@udc.es
alvaro.iglesias@udc.es
cruz.iglesias@udc.es
santiago.lopezp@udc.es
javier.rivadulla@udc.es
c.losada@udc.es
carlos.mantinan@udc.es
roberto.medin@udc.es
emilio.mosquera@udc.es
dolores.otero.chans@udc.es
luis.pdoval@udc.es
juan.luis.perez@udc.es
santiago.pintos.pena@udc.es
m.porta@udc.es
susana.robles@udc.es
gumersinda.spaz@udc.es
ramon.vazquez.fernandez@udc.es
Web http://http://euat.udc.es/es/informacion-tfg
Descrición xeral La información relativa al Trabajo Fin de Grado está disponible en la web de la Escuela. Toda la información aquí: http://euat.udc.es/es/informacion-tfg
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes