Guia docenteCurso
Escuela Politécnica Superior
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Mecánica
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 730G03068
Titulación
Grao en Enxeñaría Mecánica
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Navegación e Enxeñaría Mariña
Computación
Economía
Empresa
Enxeñaría Civil
Enxeñaría Naval e Industrial
Matemáticas
Química
Coordinación
Cardenal Carro, Jesús
Correo electrónico
jesus.cardenal@udc.es
Profesorado
Arce Ceinos, Alberto
Bouza Fernandez, Javier
Brozos Vázquez, Miguel
Camba Fabal, Carolina
Crespo Pereira, Diego
Díaz Díaz, Ana María
Dopico Dopico, Daniel
Fernández Martínez, José
Garcia Diez, Ana Isabel
Gutierrez Fernandez, Ruth Maria
López López, Manuel
Loureiro Montero, Alfonso
Mier Buenhombre, Jose Luis
Reinosa Prado, Jose Manuel
Sanjurjo Maroño, Emilio
Correo electrónico
alberto.arce@udc.es
javier.bouza@udc.es
miguel.brozos.vazquez@udc.es
carolina.camba@udc.es
diego.crespo@udc.es
ana.ddiaz@udc.es
daniel.dopico@udc.es
j.fernandezm@udc.es
ana.gdiez@udc.es
ruth.gutierrez@udc.es
manuel.lopez.lopez@udc.es
a.loureiro@udc.es
jose.mier@udc.es
j.reinosa@udc.es
emilio.sanjurjo@udc.es
Web
Descrición xeral O traballo fin de Grao é un Exercicio orixinal a realizar individualmente, presentar e defender ante un tribunal universitario, consistente en un proxecto no ámbito da enxeñaría técnica industrial de natureza profesional no que se sinteticen e integren las competencias adquiridas nos ensinos.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes