Guía DocenteCurso
Escola Politécnica Superior
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
 Asignaturas
  Trabajo Fin de Grado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Trabajo Fin de Grado Código 730G04068
Titulación
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
Descriptores Ciclo Periodo Curso Tipo Créditos
Grado 2º cuatrimestre
Cuarto Obligatoria 12
Idioma
Castellano
Gallego
Modalidad docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Ciencias da Navegación e Enxeñaría Mariña
Computación
Economía
Empresa
Enxeñaría Civil
Enxeñaría Industrial
Enxeñaría Naval e Industrial
Matemáticas
Química
Coordinador/a
Camba Fabal, Carolina
Correo electrónico
carolina.camba@udc.es
Profesorado
Alvarez Feal, Jose Carlos Juan
Álvarez García, Ana
Arce Ceinos, Alberto
Artiaga Diaz, Ramon Pedro
Bellas Bouza, Francisco Javier
Calvo Rolle, Jose Luis
Caño Gochi, Alfredo del
Castro Santos, Laura
Cruz Lopez, Maria Pilar de la
Díaz Díaz, Ana María
Fernández Martínez, José
Filgueira Vizoso, Almudena
Garcia del Valle, Alejandro
Garcia Diez, Ana Isabel
Gonzalez Filgueira, Gerardo
Gosset , Anne Marie Elisabeth
Lamas Galdo, Isabel
Lamas Rodriguez, Adolfo
Lema Rodríguez, Marcos
López Beceiro, Jorge José
Lopez Diaz, Ana Jesus
Prieto Garcia, Abraham
Ramil Rego, Alberto
Correo electrónico
carlos.alvarez@udc.es
ana.alvarez1@udc.es
alberto.arce@udc.es
ramon.artiaga@udc.es
francisco.bellas@udc.es
jose.rolle@udc.es
alfredo.cano@udc.es
laura.castro.santos@udc.es
pilar.cruz1@udc.es
ana.ddiaz@udc.es
j.fernandezm@udc.es
almudena.filgueira.vizoso@udc.es
alejandro.garcia.delvalle@udc.es
ana.gdiez@udc.es
gerardo.gonzalez@udc.es
anne.gosset@udc.es
isabel.lamas.galdo@udc.es
adolfo.lamasr@udc.es
marcos.lema@udc.es
jorge.lopez.beceiro@udc.es
ana.xesus.lopez@udc.es
abraham.prieto@udc.es
alberto.ramil@udc.es
Web
Descripción general O traballo fin de Grao é un Exercicio orixinal a realizar individualmente, presentar e defender ante un tribunal universitario, consistente en un proxecto no ámbito da enxeñaría técnica industrial de natureza profesional no que se sinteticen e integren las competencias adquiridas nos ensinos.
Plan de contingencia
(*) La Guía Docente es el documento donde se visualiza la propuesta académica de la UDC. Este documento es público y no se puede modificar, salvo cosas excepcionales bajo la revisión del órgano competente de acuerdo a la normativa vigente que establece el proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes