Teaching GuideTerm
Higher Polytechnic University College
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
 Subjects
  Graduation Project
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Identifying Data 2019/20
Subject (*) Graduation Project Code 730G04068
Study programme
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
Descriptors Cycle Period Year Type Credits
Graduate 2nd four-month period
Fourth Obligatory 12
Language
Spanish
Galician
Teaching method Face-to-face
Prerequisites
Department Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Ciencias da Navegación e Enxeñaría Mariña
Computación
Economía
Empresa
Enxeñaría Civil
Enxeñaría Industrial
Enxeñaría Naval e Industrial
Matemáticas
Química
Coordinador
Camba Fabal, Carolina
E-mail
carolina.camba@udc.es
Lecturers
Alvarez Feal, Jose Carlos Juan
Álvarez García, Ana
Arce Ceinos, Alberto
Artiaga Diaz, Ramon Pedro
Bellas Bouza, Francisco Javier
Calvo Rolle, Jose Luis
Caño Gochi, Alfredo del
Castro Santos, Laura
Cruz Lopez, Maria Pilar de la
Díaz Díaz, Ana María
Fernández Martínez, José
Filgueira Vizoso, Almudena
Garcia del Valle, Alejandro
Garcia Diez, Ana Isabel
Gonzalez Filgueira, Gerardo
Gosset , Anne Marie Elisabeth
Lamas Galdo, Isabel
Lamas Rodriguez, Adolfo
Lema Rodríguez, Marcos
López Beceiro, Jorge José
Lopez Diaz, Ana Jesus
Prieto Garcia, Abraham
Ramil Rego, Alberto
E-mail
carlos.alvarez@udc.es
ana.alvarez1@udc.es
alberto.arce@udc.es
ramon.artiaga@udc.es
francisco.bellas@udc.es
jose.rolle@udc.es
alfredo.cano@udc.es
laura.castro.santos@udc.es
pilar.cruz1@udc.es
ana.ddiaz@udc.es
j.fernandezm@udc.es
almudena.filgueira.vizoso@udc.es
alejandro.garcia.delvalle@udc.es
ana.gdiez@udc.es
gerardo.gonzalez@udc.es
anne.gosset@udc.es
isabel.lamas.galdo@udc.es
adolfo.lamasr@udc.es
marcos.lema@udc.es
jorge.lopez.beceiro@udc.es
ana.xesus.lopez@udc.es
abraham.prieto@udc.es
alberto.ramil@udc.es
Web
General description O traballo fin de Grao é un Exercicio orixinal a realizar individualmente, presentar e defender ante un tribunal universitario, consistente en un proxecto no ámbito da enxeñaría técnica industrial de natureza profesional no que se sinteticen e integren las competencias adquiridas nos ensinos.
Contingency plan
(*)The teaching guide is the document in which the URV publishes the information about all its courses. It is a public document and cannot be modified. Only in exceptional cases can it be revised by the competent agent or duly revised so that it is in line with current legislation.
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes