Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2015/16
Asignatura (*) Prácticas en Empresas Código 611G01045
Titulación
Grao en Economía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao Anual
Cuarto Optativa 18
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Dereito Privado
Economía Aplicada 1
Economía Financeira e Contabilidade
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Alvarez Garcia, Begoña
Arevano Fuentes, Mº de la Cruz
Freire Seoane, Maria Jesus Luisa
Guillen Solorzano, Eduardo
Iglesias Antelo, Susana
Lopez Martinez, Ivan
Pena Lopez, Jose Atilano
Veiga Fernández, Luís Angel
Correo electrónico
begona.alvarez@udc.es
m.arevano@udc.es
maria.freire.seoane@udc.es
eduardo.guillen@udc.es
susana.iglesias.antelo@udc.es
ivan.lopezm@udc.es
atilano.pena@udc.es
l.veiga@udc.es
Web http://http://http://www.economicas.udc.es/subido/practicas_empresas/Regulamento_Practicas_FEE.pd
Descrición xeral A información relativa a esta asignatura pode consultarse na normativa vixente que regula as prácticas en empresa
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías