Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Bioloxía
 Asignaturas
  Traballo fin de grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo fin de grao Código 610G02046
Titulación
Grao en Bioloxía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Bioloxía Animal, Bioloxía Vexetal e Ecoloxía
Bioloxía Celular e Molecular
Ciencias da Navegación e da Terra
Educación Física e Deportiva
Física
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Arias Rodríguez, Pablo
Bao Casal, Roberto
Cabeza Gras, Oscar
Castro Castro, Antonio Manuel
Cid Blanco, Angeles
Díaz Prado, María Luz
Diaz Varela, Jose
Domínguez Pérez, Montserrat
Fernandez Rodriguez, Luis Jose
Fernández Rodríguez, Nuria
Folgueira Otero, Mónica
Galan Regalado, Pedro Manuel
Gonzalez Tizon, Ana Maria
Grandal D`Anglade, Aurora
Herrero Lopez, Maria Concepcion
Lado Liñares, Marcos
Lamas Maceiras, Mónica
Martinez Lage, Andres
Mendez Felpeto, Josefina
Naveira Fachal, Horacio
Parapar Vegas, Julio
Perina Cedrón, Alejandra
Pimentel Pereira, Manuel
Pomar Barbeito, Federico
Rodriguez Belmonte, Esther
Rodríguez Roiloa, Sergio
Rodriguez Torres, Ana Maria
Ruiz De la Rosa, Jose Miguel
Sahuquillo Balbuena, Elvira
Servia García, María José
Silvar Pereiro, Cristina
Torrecilla Pérez, Zeltia
Torres Vaamonde, Jose Enrique
Veloso Freire, Javier
Vidal Vázquez, Eva
Vila Taboada, Marta
Yañez Sanchez, Julian
Correo electrónico
pablo.arias.rodriguez@udc.es
roberto.bao@udc.es
oscar.cabeza@udc.es
antonio.castro@udc.es
angeles.cid@udc.es
luz.diaz@udc.es
jose.diaz.varela@udc.es
montserrat.dominguez.perez@udc.es
luis.fernandezr@udc.es
n.fernandez1@udc.es
m.folgueira@udc.es
pedro.galan@udc.es
ana.gonzalez.tizon@udc.es
aurora.grandal@udc.es
concepcion.herrero@udc.es
marcos.lado@udc.es
monica.lamas@udc.es
andres.martinez@udc.es
josefina.mendez@udc.es
horacio.naveira.fachal@udc.es
julio.parapar@udc.es
alejandra.perina.cedron@udc.es
m.pimentel@udc.es
federico.pomar@udc.es
esther.belmonte@udc.es
sergio.roiloa@udc.es
ana.rodriguez.torres@udc.es
jose.miguel.ruiz.delarosa@udc.es
elvira.sahuquillob@udc.es
maria.servia@udc.es
c.silvar@udc.es
zeltia.torrecilla@udc.es
enrique.torres@udc.es
javier.veloso@udc.es
eva.vidal.vazquez@udc.es
marta.vila.taboada@udc.es
julian.yanez@udc.es
Web http://http://ciencias.udc.es/estudos/grao-en-bioloxía/organización-docente
Descrición xeral O Traballo de Fin de Grao consiste na realización, por parte de cada estudante, e de forma individual, dun proxecto, dunha memoria ou dun estudo concreto, baixo a dirección dun ou dous profesores como máximo. Polo menos un deles debe impartir docencia no Grao de Bioloxía. O traballo pode ser sobre calquera temática relacionada con devandito Grado. Trátase dunha actividade fundamental para o alumno, que deberá estar implicado en todo o proceso de formulación, desenvolvemento e defensa do traballo.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes