Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Bioloxía
 Asignaturas
  Traballo fin de grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2017/18
Asignatura (*) Traballo fin de grao Código 610G02046
Titulación
Grao en Bioloxía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Bioloxía
Educación Física e Deportiva
Enxeñaría Naval e Industrial
Física e Ciencias da Terra
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Bao Casal, Roberto
Barreiro Alonso, Aida Inés
Becerra Fernandez, Manuel
Bernal Pita da Veiga, angeles
Cabeza Gras, Oscar
Cerdan Villanueva, Maria Esperanza
Cid Blanco, Angeles
Couceiro López, Lucía
Cremades Ugarte, Javier
Diaz Varela, Jose
Domínguez Pérez, Montserrat
Fagúndez Díaz, Jaime
Fernández Rodríguez, Nuria
Folgueira Otero, Mónica
Freire Picos, María Ángeles
Fuentes Lopez, Marcelino
Galan Regalado, Pedro Manuel
García Ulloa, Alba
Gonzalez Siso, Maria Isabel
Gonzalez Tizon, Ana Maria
Grandal D`Anglade, Aurora
Herrero Lopez, Maria Concepcion
Insua Pombo, Ana Maria
Lado Liñares, Marcos
Lamas Maceiras, Mónica
Martínez Abraín, Alejandro
Martinez Lage, Andres
Mendez Felpeto, Josefina
Parapar Vegas, Julio
Peña Freire, Viviana
Pimentel Pereira, Manuel
Pomar Barbeito, Federico
Rioboo Blanco, Carmen
Rodriguez Belmonte, Esther
Rodríguez Roiloa, Sergio
Rodriguez Torres, Ana Maria
Servia García, María José
Silvar Pereiro, Cristina
Torres Vaamonde, Jose Enrique
Vidal Vázquez, Eva
Vila Taboada, Marta
Correo electrónico
roberto.bao@udc.es
aida.barreiro@udc.es
manuel.becerra@udc.es
angeles.bernal@udc.es
oscar.cabeza@udc.es
esper.cerdan@udc.es
angeles.cid@udc.es
lucia.couceiro@udc.es
javier.cremades@udc.es
jose.diaz.varela@udc.es
montserrat.dominguez.perez@udc.es
jaime.fagundez@udc.es
n.fernandez1@udc.es
m.folgueira@udc.es
maria.freirep@udc.es
marcelino.fuentes@udc.es
pedro.galan@udc.es
alba.gulloa@udc.es
isabel.gsiso@udc.es
ana.gonzalez.tizon@udc.es
aurora.grandal@udc.es
concepcion.herrero@udc.es
ana.insua@udc.es
marcos.lado@udc.es
monica.lamas@udc.es
a.abrain@udc.es
andres.martinez@udc.es
josefina.mendez@udc.es
julio.parapar@udc.es
v.pena@udc.es
m.pimentel@udc.es
federico.pomar@udc.es
carmen.rioboo@udc.es
esther.belmonte@udc.es
sergio.roiloa@udc.es
ana.rodriguez.torres@udc.es
maria.servia@udc.es
c.silvar@udc.es
enrique.torres@udc.es
eva.vidal.vazquez@udc.es
marta.vila.taboada@udc.es
Web http://http://ciencias.udc.es/estudos/grao-en-bioloxía/organización-docente
Descrición xeral O Traballo de Fin de Grao consiste na realización, por parte de cada estudante, e de forma individual, dun proxecto, dunha memoria ou dun estudo concreto, baixo a dirección dun ou dous profesores como máximo. Polo menos un deles debe impartir docencia no Grao de Bioloxía. O traballo pode ser sobre calquera temática relacionada con devandito Grado. Trátase dunha actividade fundamental para o alumno, que deberá estar implicado en todo o proceso de formulación, desenvolvemento e defensa do traballo.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes