Guia docenteCurso
Facultad de Derecho
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Asesoramento Xurídico Empresarial(plan 2016)
 Asignaturas
  Traballo Fin de Mestrado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Mestrado Código 612943319
Titulación
Mestrado Universitario en Asesoramento Xurídico Empresarial(plan 2016)
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Segundo Obrigatoria 12
Idioma
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Dereito Público
Empresa
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Calvo Silvosa, Anxo Ramon
Colina Garea, Rafael
Fernandez Carballal, Almudena
Puente Aba, Luz Maria
Quintans Eiras, Maria Rocio
Sánchez González, Jennifer
Sanz Larruga, Francisco Javier
Correo electrónico
anxo.calvo.silvosa@udc.es
rafael.colina@udc.es
almudena.fernandez.carballal@udc.es
l.puente@udc.es
rocio.quintans@udc.es
j.sanchezg@udc.es
javier.sanz.larruga@udc.es
Web http://www.dereito.udc.es/gl/maxe
Descrición xeral El Trabajo Fin de Máster (TFM) es el colofón del curso de postgrado. Todo el alumnado debe realizarlo una vez superados los cinco módulos de la parte general y una vez finalizada la especialidad elegida. No se puede obtener el título del Máster sin la previa superación del Trabajo Fin de Máster (TFM), ni podrá presentarse el TFM sin haber superado previamente los créditos formativos.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes