Teaching GuideTerm
Faculty of Computer Science
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Bioinformática para Ciencias da Saúde
 Asignaturas
  Traballo fin de mestrado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo fin de mestrado Código 614522025
Titulación
Mestrado Universitario en Bioinformática para Ciencias da Saúde
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Segundo Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Bioloxía
Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Enxeñaría de Computadores
Fisioterapia, Medicina e Ciencias Biomédicas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Bolón Canedo, Verónica
González Domínguez, Jorge
Ladra González, Susana
Martin Santamaria, Maria Jose
Martinez Lage, Andres
Munteanu , Cristian Robert
Novo Bujan, Jorge
Ortega Hortas, Marcos
Parapar López, Javier
Pereira Loureiro, Javier
Rey Expósito, Roberto
Rivadulla Fernandez, Juan Casto
Correo electrónico
veronica.bolon@udc.es
jorge.gonzalezd@udc.es
susana.ladra@udc.es
maria.martin.santamaria@udc.es
andres.martinez@udc.es
c.munteanu@udc.es
j.novo@udc.es
m.ortega@udc.es
javier.parapar@udc.es
javier.pereira@udc.es
roberto.rey.exposito@udc.es
casto.rivadulla@udc.es
Web http://www.master.bioinformatica.udc.es
Descrición xeral O Traballo Fin de Mestrado é un exercicio orixinal a realizar individualmente, consistente nun proxecto integral no ámbito da bioinformática dende unha perspectiva tecnolóxica ou das ciencias da vida ou da saúde. De natureza profesional ou investigadora no que se sinteticen as competencias da titulación, e que para superalo presentarase e defenderase diante dun tribunal universitario, cando se teñan superados os outros créditos da titulación.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes