Teaching GuideTerm
Faculty of Computer Science
Guía Provisional
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Concorrencia e Paralelismo
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Concorrencia e Paralelismo Código 614G01018
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Segundo Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Híbrida
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Enxeñaría de Computadores
Coordinación
Paris Fernandez, Javier
Correo electrónico
javier.paris@udc.es
Profesorado
Barreira Rodriguez, Noelia
Darriba López, Diego
Fraguela Rodriguez, Basilio Bernardo
González Domínguez, Jorge
Martín Rodilla, Patricia
Paris Fernandez, Javier
Quintela Carreira, Juan Jose
Sanchez Penas, Juan Jose
Touriño Dominguez, Juan
Correo electrónico
noelia.barreira@udc.es
diego.darriba@udc.es
basilio.fraguela@udc.es
jorge.gonzalezd@udc.es
patricia.martin.rodilla@udc.es
javier.paris@udc.es
juan.quintela.carreira@udc.es
juan.jose.sanchez.penas@udc.es
juan.tourino@udc.es
Web http://moodle.udc.es
Descrición xeral
Plan de continxencia 1. Modificacións nos contidos Non se modifican os contidos. 2. Metodoloxías Todas as metodoloxías manteñense. 3. Mecanismos de atención personalizada ao alumnado Correo electrónico: Diariamente. Calquera estudiante pode contactar para consultar dúbidas sobre a docencia expositiva, ou os traballos de laboratorio. Teams. Diariamente. Calquera estudiante pode solicitar unha tutoría por teams, que poderá ser por videoconferencia ou texto segundo o profesorado o estime necesario. 4. Modificacións na avaliación Non hai modificacións na avaliación. *Observacións de avaliación: 5. Modificacións da bibliografía ou webgrafía Non hai modificación.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes