Teaching GuideTerm
Faculty of Computer Science
Guía Provisional
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. especialidade Enxeñaría do Software
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. especialidade Enxeñaría do Software Código 614G01092
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Híbrida
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Ciencias da Saúde
Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Pedagoxía e Didáctica
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Álvarez Díaz, Manuel
Bellas Permuy, Fernando
Bernardo Roca, Guillermo de
Cabrero Canosa, Mariano Javier
Cabrero Souto, David
Castro Martinez, Alfonso
Castro Souto, Laura Milagros
Cerdeira Pena, Ana Belen
Cortiñas Álvarez, Alejandro
Dafonte Vazquez, Jose Carlos
Gestal Pose, Marcos
González Domínguez, Jorge
Ladra González, Susana
Losada Perez, Jose
Martinez Perez, Maria
Montoto Castelao, Paula
Parapar López, Javier
Pedreira Fernández, Oscar
Pedreira Souto, Maria de las Nieves
Porto Pazos, Ana Belen
Raposo Santiago, Juan
Rey Expósito, Roberto
Rodriguez Luaces, Miguel
Rodriguez Rubio, Miguel Jose
Rodriguez Yañez, Santiago
Santos Del Riego, Antonino
Vieites Rodriguez, Ana Maria
Correo electrónico
manuel.alvarez@udc.es
fernando.bellas@udc.es
guillermo.debernardo@udc.es
mariano.cabrero@udc.es
david.cabrero@udc.es
alfonso.castro@udc.es
laura.milagros.castro.souto@udc.es
ana.cerdeira@udc.es
alejandro.cortinas@udc.es
carlos.dafonte@udc.es
marcos.gestal@udc.es
jorge.gonzalezd@udc.es
susana.ladra@udc.es
jose.losada@udc.es
maria.martinez@udc.es
paula.montoto@udc.es
javier.parapar@udc.es
oscar.pedreira@udc.es
nieves.pedreira@udc.es
ana.portop@udc.es
juan.raposo@udc.es
roberto.rey.exposito@udc.es
miguel.luaces@udc.es
miguel.rodriguez.rubio@udc.es
santiago.rodriguez@udc.es
antonino.santos@udc.es
ana.vieites@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
Plan de continxencia Dado que esta materia non ten docencia presencial, non se require adaptación de continxencia. Non haberá modificacións na avaliación. A presentación do traballo diante do tribunal, de non poder celebrarse presencialmente, terá lugar via Teams.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes