Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación Código 614G01106
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Matemáticas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Barreira Rodriguez, Noelia
Barreiro Garcia, Álvaro
Becerra Permuy, Jose Antonio
Cabalar Fernandez, Jose Pedro
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Blanco, Enrique
Gonzalez Penedo, Manuel
Monroy Camafreita, Juan
Novo Bujan, Jorge
Ortega Hortas, Marcos
Parapar López, Javier
Pérez Sánchez, Beatriz
Rivero Cebrián, Daniel
Rouco Maseda, Jose
Vazquez Regueiro, Carlos
Correo electrónico
noelia.barreira@udc.es
alvaro.barreiro@udc.es
jose.antonio.becerra.permuy@udc.es
pedro.cabalar@udc.es
julian.dorado@udc.es
enrique.fernandez@udc.es
manuel.gpenedo@udc.es
juan.monroy@udc.es
j.novo@udc.es
m.ortega@udc.es
javier.parapar@udc.es
beatriz.perezs@udc.es
daniel.rivero@udc.es
jose.rouco@udc.es
carlos.vazquez.regueiro@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes