Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación Código 614G01106
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Computación
Matemáticas
Tecnoloxías da Información e as Comunicacións
Coordinación
Ortega Hortas, Marcos
Correo electrónico
m.ortega@udc.es
Profesorado
Alonso Betanzos, Maria Amparo
Bellas Bouza, Francisco Javier
Bolón Canedo, Verónica
Castro Souto, Laura Milagros
Dafonte Vazquez, Jose Carlos
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Blanco, Enrique
Gomez Garcia, Angel
Gonzalez Penedo, Manuel
Ortega Hortas, Marcos
Rabuñal Dopico, Juan Ramon
Rivero Cebrián, Daniel
Correo electrónico
amparo.alonso.betanzos@udc.es
francisco.bellas@udc.es
veronica.bolon@udc.es
laura.milagros.castro.souto@udc.es
carlos.dafonte@udc.es
julian.dorado@udc.es
enrique.fernandez@udc.es
angel.gomez@udc.es
manuel.gpenedo@udc.es
m.ortega@udc.es
juan.rabunal@udc.es
daniel.rivero@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes