Guía DocenteCurso
Facultade de Informática
Guía Provisional
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2017/18
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. Especialidade Computación Código 614G01106
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Matemáticas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Amor Lopez, Margarita
Barreiro Garcia, Álvaro
Bellas Bouza, Francisco Javier
Cabalar Fernandez, Jose Pedro
Dafonte Vazquez, Jose Carlos
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Blanco, Enrique
Gomez Garcia, Angel
Gonzalez Penedo, Manuel
Martinez Perez, Maria
Moret Bonillo, Vicente
Ortega Hortas, Marcos
Perez Vega, Gilberto
Rivero Cebrián, Daniel
Rodriguez Lopez, Manuel
Santos Reyes, Jose
Valcarce Silva, Daniel
Correo electrónico
margarita.amor@udc.es
alvaro.barreiro@udc.es
francisco.bellas@udc.es
pedro.cabalar@udc.es
carlos.dafonte@udc.es
julian.dorado@udc.es
enrique.fernandez@udc.es
angel.gomez@udc.es
manuel.gpenedo@udc.es
maria.martinez@udc.es
vicente.moret@udc.es
m.ortega@udc.es
gilberto.pvega@udc.es
daniel.rivero@udc.es
marod@udc.es
jose.santos@udc.es
daniel.valcarce@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes