Teaching GuideTerm
Faculty of Computer Science
Guía Provisional
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Informática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao. Especialide Tecnoloxía da Información
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao. Especialide Tecnoloxía da Información Código 614G01118
Titulación
Grao en Enxeñaría Informática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Empresa
Enxeñaría de Computadores
Matemáticas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
,
Alvarellos González, Alberto José
Andrade Canosa, Diego
Bellas Permuy, Fernando
Cabrero Canosa, Mariano Javier
Cabrero Souto, David
Carballal Mato, Adrián
Carneiro Diaz, Victor Manuel
Dafonte Vazquez, Jose Carlos
Dorado de la Calle, Julian
Fernández Iglesias, Diego
Fernández López-Vizcaíno, Manuel
Fernández Lozano, Carlos
Fraguela Rodriguez, Basilio Bernardo
Gonzalez Lopez, Miguel
Ladra González, Susana
López Taboada, Guillermo
Losada Perez, Jose
Miñones Crespo, Ramon
Novoa De Manuel, Francisco Javier
Pedreira Souto, Maria de las Nieves
Rabuñal Dopico, Juan Ramon
Rodríguez Álvarez, Gabriel
Santos Del Riego, Antonino
Vázquez Naya, José Manuel
Vazquez Regueiro, Carlos
Correo electrónico
daniel.garabato@udc.es
alberto.alvarellos@udc.es
diego.andrade@udc.es
fernando.bellas@udc.es
mariano.cabrero@udc.es
david.cabrero@udc.es
adrian.carballal@udc.es
victor.carneiro@udc.es
carlos.dafonte@udc.es
julian.dorado@udc.es
diego.fernandez@udc.es
manuel.fernandezl@udc.es
carlos.fernandez@udc.es
basilio.fraguela@udc.es
miguel.gonzalez.lopez@udc.es
susana.ladra@udc.es
guillermo.lopez.taboada@udc.es
jose.losada@udc.es
ramon.minones@udc.es
francisco.javier.novoa@udc.es
nieves.pedreira@udc.es
juan.rabunal@udc.es
gabriel.rodriguez@udc.es
antonino.santos@udc.es
jose.manuel.vazquez.naya@udc.es
carlos.vazquez.regueiro@udc.es
Web
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un exercicio orixinal a realizar individualmente e que para a súa superación será presentado e defendido ante un tribunal universitario, consistente nun proxecto no ámbito das tecnoloxías específicas da Enxeñaría en Informática de natureza profesional no que se sinteticen e integren as competencias adquiridas nas ensinanzas.
Plan de continxencia 1. Modificacións nos contidos 2. Metodoloxías *Metodoloxías docentes que se manteñen *Metodoloxías docentes que se modifican 3. Mecanismos de atención personalizada ao alumnado 4. Modificacións na avaliación *Observacións de avaliación: 5. Modificacións da bibliografía ou webgrafía
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes