Teaching GuideTerm
Faculty of Sociology
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Políticas Sociais e Intervención Sociocomunitaria
 Asignaturas
  Traballo Final de Mestrado (TFM)
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Final de Mestrado (TFM) Código 615525031
Titulación
Mestrado Universitario en Políticas Sociais e Intervención Sociocomunitaria
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Segundo Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Saúde
Economía
Pedagoxía e Didáctica
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Cobo Bedia, Rosa
Depalma Ungaro, Renee
Martínez Buján, Raquel
Novo Corti, Maria Isabel
Oso Casas, Laura
Perez Carames, Antia
Rivas Quarneti, Natalia Yanaina
Serantes Pazos, Araceli
Viana Moldes, Ines
Vilar Rodriguez, Margarita
Correo electrónico
rosa.cobo@udc.es
r.depalma@udc.es
raquel.bujan@udc.es
isabel.novo.corti@udc.es
laura.oso@udc.es
antia.perez@udc.es
natalia.rivas.quarneti@udc.es
araceli.serantes.pazos@udc.es
ines.viana@udc.es
margarita.vilar.rodriguez@udc.es
Web
Descrición xeral Esta guía corresponde ao exercicio de elaboración e defensa pública dun traballo fin de mestrado, de carácter obrigatorio
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes