Guía DocenteCurso
Facultade de Socioloxía
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Políticas Sociais e Intervención Sociocomunitaria
 Asignaturas
  Traballo Final de Mestrado (TFM)
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Traballo Final de Mestrado (TFM) Código 615525031
Titulación
Mestrado Universitario en Políticas Sociais e Intervención Sociocomunitaria
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Segundo Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Saúde
Economía
Fisioterapia, Medicina e Ciencias Biomédicas
Pedagoxía e Didáctica
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Cobo Bedia, Rosa
Cruz Lopez, Laura
Depalma Ungaro, Renee
Diz Reboredo, Carlos
Espiñeira González, Keina Raquel
Fernández Suárez, Mónica Belén
Gómez Sánchez, Tania Fátima
Martínez Buján, Raquel
Oso Casas, Laura
Perez Carames, Antia
Robles García, Verónica
Teasley Severino, Cathryn
Vilar Rodriguez, Margarita
Correo electrónico
rosa.cobo@udc.es
laura.cruz@udc.es
r.depalma@udc.es
carlos.diz@udc.es
keina.espineira@udc.es
belen.fernandez.suarez@udc.es
tania.fatima.gomez.sanchez@udc.es
raquel.bujan@udc.es
laura.oso@udc.es
antia.perez@udc.es
veronica.robles@udc.es
cathryn.teasley1@udc.es
margarita.vilar.rodriguez@udc.es
Web
Descrición xeral Esta guía corresponde ao exercicio de elaboración e defensa pública dun traballo fin de mestrado, de carácter obrigatorio
Plan de continxencia Esta materia pode cursarse de xeito presencial como non presencial debido ao feito de que o Máster no que se inclúe ten ambas as dúas modalidades. Deste xeito, o tema xa está organizado tanto presencial como non presencial. 1. Modificacións nos contidos Sen cambios 2. Metodoloxías *Metodoloxías docentes que se manteñen Foros de debate na plataforma Moodle/Teams/Correo Electrónico *Metodoloxías docentes que se modifican A defensa presencial suprímense, e o alumnado que cursa a materia na modalidade presencial cambiará á modalidade online, e defenderá o seu TFM de forma virtual 3. Mecanismos de atención personalizada ao alumnado A dirección do TFM adaptarase ás necesidades tecnolóxicas do alumnado no caso de que teña que cambiar de modalidade do alumnado a online 4. Modificacións na avaliación Sen cambios *Observacións de avaliación: 5. Modificacións da bibliografía ou webgrafía Sen cambios
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes