Guía DocenteCurso
Facultade de Socioloxía
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Socioloxia
 Asignaturas
  Traballo de grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo de grao Código 615G01420
Titulación
Grao en Socioloxia
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica
Economía
Humanidades
Psicoloxía
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Álvarez Sousa, Antonio
Andrade Suarez, Maria Jose
Cardesin Diaz, Jose Maria
Cobo Bedia, Rosa
Cotillo Pereira, Alberto
Couceiro Dominguez, Enrique
Espinosa Breen, Pablo
Fernández Suárez, Mónica Belén
Golías Pérez, Montserrat
Gonzalez Radio, Vicente
Izquierdo Escribano, Antonio
Lamela Viera, Maria del Carmen
Martin Palmero, Federico Guillermo
Masso Lago, Matilde
Miguez Gonzalez, Santiago
Otero Enriquez, Raimundo
Perez Carames, Antia
Rodríguez Rodríguez, María del Carmen
Rodríguez Teijeiro, Ariadna
Roman Masedo, Laura
Santiago Gómez, Elvira
Taboadela Alvarez, Obdulia
Correo electrónico
antonio.alvarez@udc.es
maria.andrade@udc.es
j.m.cardesin@udc.es
rosa.cobo@udc.es
a.cotillo@udc.es
enrique.couceiro.dominguez@udc.es
pablo.espinosa.breen@udc.es
belen.fernandez.suarez@udc.es
montserrat.golias@udc.es
v.gradio@udc.es
antonio.izquierdo@udc.es
carmen.lamela@udc.es
f.g.martin@udc.es
m.masso@udc.es
santiago.miguez@udc.es
raimundo.otero@udc.es
antia.perez@udc.es
carmen.rodriguez2@udc.es
ariadna.rodriguez@udc.es
laura.roman@udc.es
elvira.santiago@udc.es
obdulia.taboadela@udc.es
Web http://http://socioloxiaudc.azurewebsites.net/wp-content/uploads/2019/02/Docu-8.-PROCEDEMENTO-DO-TRABALLO-DE-FIN-DE-GRAO-2018.pdf
Descrición xeral O Traballo de Fin de Grao (TFG) é unha materia obrigatoria do Plan de Estudos do Grao en Socioloxía da UdC que conta cun total de 12 ECTS. O Procedemento para a súa realización atópase na ligazón arriba sinalada. Esta Guía Docente describe os seus aspectos máis esenciais pero, debido ás peculiaridades do propio TFG que o diferencian do resto de materias, débese entender como un resumo do devandito Procedemento.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes