Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Administración e Dirección de Empresas
 Asignaturas
  Prácticas en Empresas
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Prácticas en Empresas Código 611G02046
Titulación
Grao en Administración e Dirección de Empresas
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Optativa 18
Idioma
Castelán
Galego
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Economía
Empresa
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Correo electrónico
jose.barreiro.vinan@udc.es
Profesorado
Abeal Vazquez, Jose Pablo
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Blanco Louro, Amalia
Blazquez Lozano, Felix
Calvo Porral, Cristina
Calvo Silvosa, Anxo Ramon
García Álvarez, María Teresa
Garcia Lorenzo, Antonio
Lagoa Varela, Maria Dolores
Lopez Rodriguez, Jesus
Nuñez Gamallo, Ramon Jose
Rivera Castiñeira, M. Berta
Sieiro Constenla, Maria Milagros
Taboadela Alvarez, Obdulia
Veiga Fernández, Luís Angel
Correo electrónico
j.abeal@udc.es
jose.barreiro.vinan@udc.es
amalia.blanco.louro@udc.es
felix.blazquez@udc.es
cristina.calvo@udc.es
anxo.calvo.silvosa@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
antonio.garcia.lorenzo@udc.es
dolores.lagoa@udc.es
jesus.lopez.rodriguez@udc.es
ramon.nunez.gamallo@udc.es
b.rivera@udc.es
m.sieiro@udc.es
obdulia.taboadela@udc.es
l.veiga@udc.es
Web http://http://www.economicas.udc.es/subido/practicas_empresas/Regulamento_Practicas_FEE.pdf
Descrición xeral A información relativa a esta asignatura pode consultarse na normativa vixente que regula as prácticas en empresa.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes