Teaching GuideTerm
Faculty of Economics and Business
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Ciencias Empresariais
 Asignaturas
   Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 650G01043
Titulación
Grao en Ciencias Empresariais
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Computación
Dereito Privado
Dereito Público
Economía
Empresa
Letras
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Suarez Massa, Maria Isabel Ana
Correo electrónico
isabel.suarez.massa@udc.es
Profesorado
Aguiar Maragoto, Fernando
Alló Pazos, María
Alvarez Dominguez, Maria America
Calvo Porral, Cristina
Casal Rodríguez, Bruno
Fernández Rodríguez, María Teresa
Gago Cortés, María Carmen
García Álvarez, María Teresa
Garcia Lopez, Javier Angel
Garcia Lorenzo, Antonio
Gomez Rodriguez, Maria Luz
Iglesias Gomez, Guillermo
Lado Sestayo, Rubén
Lagoa Varela, Maria Dolores
Lindoso Tato, Elvira
Llano Monelos, Pablo de
Lopez Martinez, Ivan
Lopez Mosteiro, Ricardo
Mariz Perez, Rosa
Martínez Fernández, Paulino
Martinez Fernandez, Valentin
Miras Araujo, Jesus
Morato Miguel, Luis Carlos
Muiño Vazquez, Maria Flora
Naya Mosquera, José Luis
Novo Corti, Maria Isabel
Novo Peteiro, Jose Antonio
Orosa Gonzalez, Jose Javier
Perez Lopez, Jose Benito
Rego Veiga, Gustavo
Rodriguez Fernandez, Maria Jose
Rodríguez Fernández, María Magdalena
Rodriguez Penabad, Miguel
Rodríguez Vázquez, Clide
Ruiz Lamas, Fernando
Saavedra Places, María de los Angeles
Sanchez De Paz, Elena
Sánchez Fernández, Maria Dolores
Vara Arribas, Ricardo Jose
Varela Candamio, Laura
Vez Vázquez, Juan Carlos
Correo electrónico
fernando.aguiar@udc.es
maria.allo.pazos@udc.es
america.alvarez@udc.es
cristina.calvo@udc.es
bruno.casal@udc.es
m.fernandezr@udc.es
m.gago@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
javier.garcial@udc.es
antonio.garcia.lorenzo@udc.es
luz.gomez@udc.es
guillermo.iglesias@udc.es
ruben.lado.sestayo@udc.es
dolores.lagoa@udc.es
elvira.lindoso.tato@udc.es
pablo.de.llano@udc.es
ivan.lopezm@udc.es
ricardo.lopez@udc.es
rosa.mariz@udc.es
paulino.martinez@udc.es
valentin.martinez@udc.es
jesus.miras@udc.es
carlos.morato@udc.es
flora.muino@udc.es
jose.luis.naya@udc.es
isabel.novo.corti@udc.es
jose.novop@udc.es
javier.orosa@udc.es
benito.perez@udc.es
gustavo.rego@udc.es
maria.jose.rfernandez@udc.es
magdalena.rodriguez@udc.es
miguel.penabad@udc.es
c.rodriguezv@udc.es
fernando.ruiz@udc.es
angeles.saavedra.places@udc.es
elena.sanchez@udc.es
maria.sanchezf@udc.es
ricardo.vara@udc.es
laura.varela.candamio@udc.es
juan.carlos.vez@udc.es
Web http://http://www.economicas.udc.es/subido/TFGs%201718/9518_RmtoTFGmodif0518.pdf
Descrición xeral O traballo de fin de Grao (TFG) é unha materia do plan de estudos de tódalas titulacións da facultade, e supón a realización, por parte do alumno e de forma individual, dun proxecto, dunha memoria o un estudo concreto baixo a supervisión dun ou mais directores/as. Neste traballo deben integrarse e desenvolverse os contidos formativos recibidos, así como as capacidades, competencias e habilidades adquiridas durante o período de docencia do grao.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes