Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Ciencias Empresariais
 Asignaturas
  Prácticas Externas
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Prácticas Externas Código 650G01044
Titulación
Grao en Ciencias Empresariais
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Optativa 12
Idioma
Castelán
Galego
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Economía
Empresa
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Correo electrónico
jose.barreiro.vinan@udc.es
Profesorado
Abeal Vazquez, Jose Pablo
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Blazquez Lozano, Felix
Boedo Vilabella, Lucia
Fernández-Montells Fernández, Julian
García Álvarez, María Teresa
Lagoa Varela, Maria Dolores
Nuñez Gamallo, Ramon Jose
Peón Pose, David Olegario
Rivera Castiñeira, M. Berta
Rodríguez Fernández, María Magdalena
Sieiro Constenla, Maria Milagros
Taboadela Alvarez, Obdulia
Correo electrónico
j.abeal@udc.es
jose.barreiro.vinan@udc.es
felix.blazquez@udc.es
lucia.boedo@udc.es
j.fernandez-montells@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
dolores.lagoa@udc.es
ramon.nunez.gamallo@udc.es
david.peon@udc.es
b.rivera@udc.es
magdalena.rodriguez@udc.es
m.sieiro@udc.es
obdulia.taboadela@udc.es
Web http://http://http://www.economicas.udc.es/subido/practicas_empresas/Regulamento_Practicas_FEE.pd
Descrición xeral A información relativa a esta asignatura pode consultarse na normativa vixente que regula as prácticas en empresa
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes