Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias do Deporte e a Educación Física
Guía Provisional
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Investigación en Actividade Física, Deporte e Saúde (Interuniversitario)
 Asignaturas
  Traballo Fin de Mestrado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Traballo Fin de Mestrado Código 620517015
Titulación
Mestrado Universitario en Investigación en Actividade Física, Deporte e Saúde (Interuniversitario)
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Primeiro Obrigatoria 10
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Híbrida
Prerrequisitos
Departamento Educación Física e Deportiva
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Arda Suarez, Antonio
Dopico Calvo, Xurxo
Giraldez Garcia, Manuel Avelino
Gonzalez Valeiro, Miguel Angel
Iglesias Soler, Eliseo
López Villar, Cristina
Mosquera Gonzalez, Maria Jose
Palacios Aguilar, Jose
Toja Reboredo, Maria Belen
Correo electrónico
antonio.arda@udc.es
xurxo.dopico@udc.es
manuel.avelino.giraldez.garcia@udc.es
miguel.gonzalez.valeiro@udc.es
eliseo.iglesias.soler@udc.es
cristina.lopezv@udc.es
maria.jose.mosquera@udc.es
jose.palacios@udc.es
belen.toja@udc.es
Web
Descrición xeral O traballo consistirá no desenvolvemento, execución e redacción dun proxecto de investigación orixinal. Con ese obxectivo cada alumno realizará un traballo individual e autónomo academicamente dirixido por un profesor/a de o Máster
Plan de continxencia 1. Modificacións nos contidos Non se realizan cambios nos contidos. 2. Metodoloxías *Metodoloxías docentes que se manteñen *Metodoloxías docentes que se modifican - Actividades iniciáis. Se levan a cabo mediante titorías a través de Teams - Discusión dirixida. Se levan a cabo mediante titorías a través de Teams o resolvendo dúbidas mediante correo electrónico - Presentación oral. A defensa do TFM farase por videoconferencia a través da ferramenta Teams 3. Mecanismos de atención personalizada ó alumnado Indícase ferramente e temporalización: Moodle. A comunicación de novas faise a través de foro e de quickmail Teams A titorización lévase a cabo mediante videoconferencias a través deste medio Correo electrónico As consultas dos alumnos recibidas por este medio, respóndense nun prazo de 24 horas. 4. Modificacines na avaliación Mantense a avaliación orixinal *Observacións de avaliación: Tódalas metodoloxías poden desenvolverse a distancia, polo que se manteñen os criterios da guía orixinal tanto para a primeira como para a segunda oportunidades . A defensa do traballo farase por vía telemática a través de Teams 5. Modificaciones da bibliografía ou webgrafía Sen modificacións
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes