Guía DocenteCurso
Escola Técnica Superior de Arquitectura
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Estudos de Arquitectura
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 630G02059
Titulación
Grao en Estudos de Arquitectura
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Quinto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Construcións e Estruturas Arquitectónicas, Civís e Aeronáuticas
Enxeñaría Civil
Expresión Gráfica Arquitectónica
Matemáticas
Proxectos Arquitectónicos, Urbanismo e Composición
Coordinación
Vazquez Rodriguez, Jose Antonio
Correo electrónico
jose.vazquez@udc.es
Profesorado
Abelleira Doldán, Miguel A.
Agrasar Quiroga, Fernando
Amado Lorenzo, Antonio Gonzalo
Caridad Yañez, Eduardo
Carreiro Otero, Maria Concepción
Casares Gallego, Amparo
Crespo Gonzalez, Cristobal
Fernandez Cobian, Esteban
Fernandez Madrid, Joaquin
García Fontán, Cristina
García Requejo, Zaida
Gonzalez Harguindey, Javier
Hermida Gonzalez, Luis
Hermo Sanchez, Victor Manuel
Lizancos Mora, Plácido
Lopez Bahut, Maria Emma
López Salas, Estefanía
Louzao Martinez, Francisco Xabier
Martin Gutierrez, Maria Emma
Meijide Tomas, Jorge Vicente
Mesejo Conde, Mónica
Muñiz Gomez, Santiago
Otero Piñeiro, Maria Victoria
Paz Agras, Mari Luz
Pérez Sanchez, Yolanda
Perez Valcarcel, Juan Bautista
Piñera Manso, Guadalupe
Pintos Pena, Santiago
Prieto López, Juan Ignacio
Quintáns Eiras, Carlos Luis
Raya de Blas, Antonio
Rodriguez Alvarez, Jorge
Rodriguez Blanco, Emilio
Rodriguez Cheda, Jose Benito
Rodriguez Seijo, Jose Manuel
Seoane Prado, Enrique
Tarrio Carrodeguas, Santiago
Correo electrónico
miguel.abelleira@udc.es
fernando.agrasar@udc.es
antonio.amado@udc.es
eduardo.caridad@udc.es
maria.carreiro@udc.es
amparo.casares@udc.es
cristobal.crespo@udc.es
esteban.fcobian@udc.es
joaquin.fernandez.madrid@udc.es
cristina.garcia.fontan@udc.es
zaida.garcia@udc.es
javier.harguindey@udc.es
luis.hermida@udc.es
victor.hermo@udc.es
placido.lizancos@udc.es
emma.lopez.bahut@udc.es
estefania.lsalas@udc.es
x.louzao@udc.es
emma.martin.gutierrez@udc.es
jorge.meijide@udc.es
monica.mesejo@udc.es
santiago.muniz@udc.es
victoria.otero@udc.es
luz.paz.agras@udc.es
yolanda.perez@udc.es
juan.pvalcarcel@udc.es
g.pinera.manso@udc.es
santiago.pintos.pena@udc.es
juan.prieto1@udc.es
carlos.quintans@udc.es
antonio.raya@udc.es
jorge.ralvarez@udc.es
emilio.rblanco@udc.es
jose.benito.rodriguez.cheda@udc.es
jose.rodriguez.seijo@udc.es
enrique.seoane@udc.es
santiago.tarrio@udc.es
Web http://http://etsa.udc.es/web/?cat=167
Descrición xeral El TRABAJO FIN DE GRADO [TFG], vinculado a la estructura del Plan de Estudios del título de GRADUADO O GRADUADA EN ESTUDIOS DE ARQUITECTURA por la Universidad de A Coruña, está regulado por la Orden Ministerial EDU/2075/2010, de 29 de julio: “El Trabajo Fin de Grado consistirá en la elaboración, presentación y defensa ante un tribunal universitario de un trabajo académico original, realizado individualmente y relacionado con cualquiera de las disciplinas cursadas”. La ETSAC ha aprobado un reglamento para la elaboración y defensa del Trabajo Fin de Grado. Puedes consultar toda la información referente al TFG en este enlace de nuestra página web: http://etsa.udc.es/web/?cat=167
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes