Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias da Educación
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Psicopedagoxía
 Asignaturas
  Traballo Fin de Mestrado (TFM)
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2017/18
Asignatura (*) Traballo Fin de Mestrado (TFM) Código 652511210
Titulación
Mestrado Universitario en Psicopedagoxía
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Primeiro Obrigatoria 6
Idioma
Prerrequisitos
Departamento Didácticas Específicas e Métodos de Investigación e Diagnóstico en Educación
Pedagoxía e Didáctica
Psicoloxía
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Arza Arza, Neves
Baña Castro, Manuel
Barca Enríquez, Eduardo
Digon Regueiro, Alba Patricia
Espiñeira Bellon, Eva Maria
Fernandez Mendez, Juan Carlos
Gonzalez Sanmamed, Mercedes
Malheiro Gutiérrez, José Manuel
Mendiri Ruiz de Alda, Paula Maria
Nuñez Mayan, Maria Teresa
Rebollo Quintela, Nuria
Rivas Barros, Isabel
Rodriguez Martinez, Susana
Torres Santomé, Jurjo
Valle Arias, Antonio
Vieiro Iglesias, Maria del Pilar
Correo electrónico
neves.arza@udc.es
m.bcastro@udc.es
e.barcae@udc.es
patricia.digon@udc.es
eva.espineira@udc.es
juan.carlos.fernandez.mendez@udc.es
mercedes.gonzalez.sanmamed@udc.es
jose.malheirog@udc.es
paula.mendiri@udc.es
teresa.nunez.mayan@udc.es
nuria.rebollo@udc.es
isabel.rivas@udc.es
susana.rodriguez1@udc.es
jurjo.torres@udc.es
antonio.valle@udc.es
pilar.vieiro@udc.es
Web http://http://www.educacion.udc.es/index.php?pagina=table&id_titulacion=500
Descrición xeral Consultar Regulamento na dirección web do Mestrado
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes