Guía DocenteCurso
Facultade de Humanidades e Documentación
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Humanidades
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 710G01038
Titulación
Grao en Humanidades
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Traballo fin de grao 6
Idioma
Castelán
Galego
Prerrequisitos
Departamento Composición
Filoloxía Española e Latina
Humanidades
Coordinación
Tasset Carmona, Jose Luis
Correo electrónico
jose.tasset@udc.es
Profesorado
Alonso Troncoso, Victor
García Hurtado, Manuel Reyes
Leira Lopez, Jose
Montero Fenollos, Juan Luis
Tasset Carmona, Jose Luis
Yzquierdo Perrin, Ramon Jose
Correo electrónico
v.alonso.troncoso@udc.es
reyes.garcia.hurtado@udc.es
jose.leira@udc.es
juan.fenollos@udc.es
jose.tasset@udc.es
ramon.yzquierdo@udc.es
Web http://www.udc.es/humanidades
Descrición xeral Realización de una memoria bajo la supervisión de un director o más. En este trabajo deben aplicarse los contenidos formativos recibidos, así como las capacidades, competencias y habilidades adquiridas durante el período de docencia del grado. Véase la normativa del TFG de la Facultade de Humanidades e Docuemntación en la web del centro.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes