Teaching GuideTerm
Faculty of Work Sciences
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Relacións Laborais e Recursos Humanos (Ferrol)
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 760G01034
Titulación
Grao en Relacións Laborais e Recursos Humanos (Ferrol)
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Prerrequisitos
Departamento Dereito Público
Economía
Empresa
Psicoloxía
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Agullo Leal, Fernando
Garcia Lopez, Javier Angel
Gomis Rodriguez, Alfonso
Lopez Arránz, Maria Asuncion
Lopez Coira, Jose
Lopez Fernandez, Jose Luis
Munín Sánchez, Lara María
Reig Botella, Adela Milagro
Rolon Varela, Jose Maria
Ron Latas, Ricardo Pedro
Sánchez Fernández, Maria Dolores
Sánchez González, Jennifer
Vez Vázquez, Juan Carlos
Correo electrónico
fernando.agullo@udc.es
javier.garcial@udc.es
alfonso.gomis@udc.es
a.larranz@udc.es
j.lcoira@udc.es
j.lopez@udc.es
l.munin@udc.es
adela.reig@udc.es
j.rolon@udc.es
ricardo.ron@udc.es
maria.sanchezf@udc.es
j.sanchezg@udc.es
juan.carlos.vez@udc.es
Web
Descrición xeral
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes