Teaching GuideTerm
Polytechnic University Collage
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Eficiencia e Aproveitamento Enerxético
 Asignaturas
  Traballo Fin de Mestrado
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Mestrado Código 770523023
Titulación
Mestrado Universitario en Eficiencia e Aproveitamento Enerxético
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Primeiro Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Navegación e Enxeñaría Mariña
Enxeñaría Industrial
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Calvo Rolle, Jose Luis
Casteleiro Roca, José Luis
Jove Pérez, Esteban
Lara Coira, Manuel
Masdias y Bonome, Antonio
Meizoso López, Maria del Carmen
Menacho Garcia, Carlos Miguel
Quintián Pardo, Héctor
Rivas Rodriguez, Juan Manuel
Rodríguez Gómez, Benigno Antonio
Romero Gómez, Manuel
Correo electrónico
jose.rolle@udc.es
jose.luis.casteleiro@udc.es
esteban.jove@udc.es
manuel.lara.coira@udc.es
antonio.masdias@udc.es
carmen.meizoso@udc.es
miguel.menacho@udc.es
hector.quintian@udc.es
m.rivas@udc.es
benigno.rodriguez@udc.es
m.romero.gomez@udc.es
Web http://moodle.udc.es
Descrición xeral Elaboración de un proxecto, informe o trabajo de investigación en el ámbito de la eficiencia y aprovechamiento energético, en que se sinteticen e integren las competencias adquiridas en los estudios.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes