Guia docenteCurso
Escuela Universitaria Politécnica
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Enxeñaría Electrónica Industrial e Automática
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2017/18
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 770G01045
Titulación
Grao en Enxeñaría Electrónica Industrial e Automática
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Prerrequisitos
Departamento Computación
Enxeñaría Industrial
Enxeñaría Naval e Industrial
Física e Ciencias da Terra
Matemáticas
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Bouza Padin, Rebeca
Calvo Rolle, Jose Luis
Casteleiro Roca, José Luis
Couce Casanova, Antonio
Graña Lopez, Manuel angel
Masdias y Bonome, Antonio
Meizoso López, Maria del Carmen
Montero Rodríguez, María Belén
Prieto Guerreiro, Francisco
Rivas Rodriguez, Juan Manuel
Rodríguez García, Juan de Dios
Correo electrónico
rebeca.bouza@udc.es
jose.rolle@udc.es
jose.luis.casteleiro@udc.es
antonio.coucec@udc.es
manuel.grana@udc.es
antonio.masdias@udc.es
carmen.meizoso@udc.es
belen.montero@udc.es
francisco.prieto@udc.es
m.rivas@udc.es
de.dios.rodriguez@udc.es
Web http://http://lucas.cdf.udc.es/nodos/vercont.php?tipo=3&pos=79&ent=bccratibinum000
Descrición xeral O Traballo Fin de Grao é un traballo realizado polo alumno, preceptivo para a obtención do título universitario. Este traballo realízase baixo a dirección dun titor. Na súa realización o alumno aplica os coñecementos adquiridos ao longo da sua formación para dar unha solución técnica propia da titulación. O traballo deberá versar fundamentalmente sobre os temas ou os aspectos profesionais propios da especialidade de Electrónica Industrial.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes