Teaching GuideTerm
Faculty of Law
  Home | galego | castellano | english | A A |  
Mestrado Universitario en Asesoramento Xurídico Empresarial(plan 2016)
 Subjects
  Private Contracts Law
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Identifying Data 2019/20
Subject (*) Private Contracts Law Code 612943304
Study programme
Mestrado Universitario en Asesoramento Xurídico Empresarial(plan 2016)
Descriptors Cycle Period Year Type Credits
Official Master's Degree 1st four-month period
First Obligatory 6
Language
Spanish
Galician
Teaching method Face-to-face
Prerequisites
Department Dereito Privado
Dereito Público
Coordinador
Collado Rodríguez, Noelia
E-mail
noelia.collado@udc.es
Lecturers
Aba Catoira, Ana Maria
Bello Janeiro, Domingo
Collado Rodríguez, Noelia
Garcia-Pita y Lastres, Jose Luis
Peña Lopez, Fernando
Vara Parra, Jose Joaquin
Vazquez Pena, Manuel Jose
E-mail
ana.abac@udc.es
domingo.bello@udc.es
noelia.collado@udc.es
j.l.garcia-pita@udc.es
fernando.pena@udc.es
joaquin.vara@udc.es
manuel.jose.vazquez.pena@udc.es
Web http://www.dereito.udc.es/gl/maxe
General description Esta materia ten como obxectivo proporcionar ao alunado as competencias precisas para a análise xurídica, consultoría, negociación e redacción de contratos privados no ámbito das actividades empresariais.
Contingency plan
(*)The teaching guide is the document in which the URV publishes the information about all its courses. It is a public document and cannot be modified. Only in exceptional cases can it be revised by the competent agent or duly revised so that it is in line with current legislation.
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes