Guía DocenteCurso
Facultade de Dereito
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Dereito
 Asignaturas
  Traballo fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo fin de Grao Código 612G01031
Titulación
Grao en Dereito
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao Anual
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Dereito Público
Coordinación
Souto García, Eva María
Correo electrónico
eva.maria.soutog@udc.es
Profesorado
Alvarez Lata, Natalia
Arean Lalin, Manuel
Bello Janeiro, Domingo
Caamaño Anido, Miguel angel
Cachafeiro Garcia, Fernando
Carril Vázquez, Xosé Manuel
Castro Mejuto, Luis Fernando de
Cebreiros alvarez, Eduardo
Cernadas Lázare, Marta
Díaz Teijeiro, Carlos María
Faraldo Cabana, Patricia
Fernandez Carballal, Almudena
Garcia Camiñas, Julio
Garcia Perez, Rafael
Garcimartin Montero, Carmen
Legeren Molina, Antonio
Lopez Suarez, Marcos A.
Martínez-Buján Pérez, Carlos
Munín Sánchez, Lara María
Neira Pena, Ana
Peña Lopez, Fernando
Pereira Saez, Maria Carolina
Quintans Eiras, Maria Rocio
Rodriguez Docampo, Maria Jose
Rodriguez-Arana Muñoz, Jaime Fco.
Ron Latas, Ricardo Pedro
Ruíz García, José Ramón
Soto Díaz, David José
Souto García, Eva María
Vazquez Pena, Manuel Jose
Vergara Lacalle, Oscar
Correo electrónico
natalia.alvarez.lata@udc.es
manuel.arean@udc.es
domingobello@udc.es
m.caamano@udc.es
fernando.garcia@udc.es
xose.manuel.carril.vazquez@udc.es
luis.decastro@udc.es
eduardo.cebreiros@udc.es
marta.cernadas.lazare@udc.es
carlos.diaz.teijeiro@udc.es
patricia.faraldo@udc.es
almudena.fernandez.carballal@udc.es
julio.garcia.caminas@udc.es
rafael.garcia.perez@udc.es
carmen.garcimartin@udc.es
antonio.legeren@udc.es
marcos.lopezs@udc.es
c.martinez-bujan@udc.es
l.munin@udc.es
ana.neira@udc.es
fernando.pena@udc.es
c.pereira.saez@udc.es
rocio.quintans@udc.es
maria.jose.rodriguez.docampo@udc.es
jaime.rodriguez-arana.munoz@udc.es
ricardo.ron@udc.es
j.ruiz@udc.es
david.sdiaz@udc.es
eva.maria.soutog@udc.es
manuel.jose.vazquez.pena@udc.es
oscar.vergara@udc.es
Web
Descrición xeral O TFG supón a realización, por parte de cada estudante e de forma individual, dun caso práctico ou un informe xurídico concreto baixo a supervisión dun ou máis tutores. Neste traballo deben integrarse e desenvolverse os contidos formativos recibidos, así como as capacidades, competencias e habilidades adquiridas durante o período de docencia do grao.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes