Guía DocenteCurso
Facultade de Economía e Empresa
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Ciencias Empresariais
 Asignaturas
   Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 650G01043
Titulación
Grao en Ciencias Empresariais
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Computación
Dereito Privado
Dereito Público Especial
Economía Aplicada 1
Economía Aplicada 2
Economía Financeira e Contabilidade
Filoloxía Inglesa
Socioloxía e Ciencia Política da Administración
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Aguiar Maragoto, Fernando
Alvarez Dominguez, Maria America
Barreiro Viñan, Jose Manuel
Barros Campello, Esther Alicia
Calvo Babío, Nuria Begoña
Calvo Porral, Cristina
Casal Rodríguez, Bruno
Díaz De La Rosa, Angélica
García Álvarez, María Teresa
Garcia Arthus, Emilia Luisa
Gomez Rodriguez, Maria Luz
Grandio Dopico, Antonio
Guillen Solorzano, Eduardo
Juanatey Boga, Oscar
Lado González, Eva Mª
Lagoa Varela, Maria Dolores
Lindoso Tato, Elvira
Llanos Tojeiro, Ángela
Lopez Mosteiro, Ricardo
Martinez Fernandez, Valentin
Morato Miguel, Luis Carlos
Muiño Vazquez, Maria Flora
Novo Corti, Maria Isabel
Novo Peteiro, Jose Antonio
Pateiro Rodriguez, Carlos
Piñeiro Sanchez, Carlos
Regueiro Ferreira, Rosa Maria
Rey García, Marta
Rodríguez Fernández, María Magdalena
Rodriguez Penabad, Miguel
Ruiz Lamas, Fernando
Sanchez De Paz, Elena
Sánchez Fernández, Maria Dolores
Teijeiro Álvarez, Mercedes
Uriz Tome, Pilar
Vara Arribas, Ricardo Jose
Varela Candamio, Laura
Veiga Fernández, Luís Angel
Vez Vazquez, Juan Carlos
Correo electrónico
fernando.aguiar@udc.es
america.alvarez@udc.es
jose.barreiro.vinan@udc.es
esther.barros@udc.es
nuria.calvob@udc.es
cristina.calvo@udc.es
bruno.casal@udc.es
angelica.diaz@udc.es
teresa.galvarez@udc.es
emilia.garcia.arthus@udc.es
luz.gomez@udc.es
antonio.grandio1@udc.es
eduardo.guillen@udc.es
oscar.juanatey.boga@udc.es
eva.lado@udc.es
dolores.lagoa@udc.es
elvira.lindoso.tato@udc.es
angela.llanos@udc.es
ricardo.lopez@udc.es
valentin.martinez@udc.es
carlos.morato@udc.es
flora.muino@udc.es
isabel.novo.corti@udc.es
jose.novop@udc.es
carlos.pateiro@udc.es
carlos.psanchez@udc.es
rosa.maria.regueiro.ferreira@udc.es
marta.reyg@udc.es
magdalena.rodriguez@udc.es
miguel.penabad@udc.es
fernando.ruiz@udc.es
elena.sanchez@udc.es
maria.sanchezf@udc.es
mercedes.teijeiro@udc.es
pilar.uriz@udc.es
ricardo.vara@udc.es
laura.varela.candamio@udc.es
l.veiga@udc.es
juan.carlos.vez@udc.es
Web http://http://http://www.economicas.udc.es/subido/Regulamento_TFG_aprobado.pdf
Descrición xeral O traballo de fin de Grado (TFG) é unha materia do plan de estudio de tódalas titulacións da facultade, e supón a realización, por parte e de forma individual, dun proxecto, dunha memoria o un estudo concreto baixo a supervisión dun ou mais directores/as. Neste traballo deben integrarse e desenvolverse os contidos formativos recibidos, así como as capacidades, competencias e habilidades adquiridas durante o período de docencia do grao.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes