Guía DocenteCurso
Escola Politécnica Superior
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 730G04068
Titulación
Grao en enxeñaría en Tecnoloxías Industriais
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Ciencias da Navegación e Enxeñaría Mariña
Computación
Economía
Empresa
Enxeñaría Civil
Enxeñaría Industrial
Enxeñaría Naval e Industrial
Matemáticas
Química
Coordinación
Camba Fabal, Carolina
Correo electrónico
carolina.camba@udc.es
Profesorado
Alvarez Feal, Jose Carlos Juan
Álvarez García, Ana
Arce Ceinos, Alberto
Artiaga Diaz, Ramon Pedro
Bellas Bouza, Francisco Javier
Calvo Rolle, Jose Luis
Caño Gochi, Alfredo del
Castro Santos, Laura
Cruz Lopez, Maria Pilar de la
Díaz Díaz, Ana María
Fernández Martínez, José
Filgueira Vizoso, Almudena
Garcia del Valle, Alejandro
Garcia Diez, Ana Isabel
Gonzalez Filgueira, Gerardo
Gosset , Anne Marie Elisabeth
Lamas Galdo, Isabel
Lamas Rodriguez, Adolfo
Lema Rodríguez, Marcos
López Beceiro, Jorge José
Lopez Diaz, Ana Jesus
Prieto Garcia, Abraham
Ramil Rego, Alberto
Correo electrónico
carlos.alvarez@udc.es
ana.alvarez1@udc.es
alberto.arce@udc.es
ramon.artiaga@udc.es
francisco.bellas@udc.es
jose.rolle@udc.es
alfredo.cano@udc.es
laura.castro.santos@udc.es
pilar.cruz1@udc.es
ana.ddiaz@udc.es
j.fernandezm@udc.es
almudena.filgueira.vizoso@udc.es
alejandro.garcia.delvalle@udc.es
ana.gdiez@udc.es
gerardo.gonzalez@udc.es
anne.gosset@udc.es
isabel.lamas.galdo@udc.es
adolfo.lamasr@udc.es
marcos.lema@udc.es
jorge.lopez.beceiro@udc.es
ana.xesus.lopez@udc.es
abraham.prieto@udc.es
alberto.ramil@udc.es
Web
Descrición xeral O traballo fin de Grao é un Exercicio orixinal a realizar individualmente, presentar e defender ante un tribunal universitario, consistente en un proxecto no ámbito da enxeñaría técnica industrial de natureza profesional no que se sinteticen e integren las competencias adquiridas nos ensinos.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes