Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2016/17
Asignatura (*) Traballo fin de Mestrado Código 611448013
Titulación
Mestrado Universitario en Banca e Finanzas
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Mestrado Oficial 2º cuadrimestre
Primeiro Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Análise Económica e Administración de Empresas
Dereito Privado
Economía Aplicada 1
Economía Aplicada 2
Economía Financeira e Contabilidade
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Abeal Vazquez, Jose Pablo
Calvo Dopico, Domingo Javier
Campo Villares, Manuel Octavio del
Castellanos Garcia, Pablo
Grandio Dopico, Antonio
Iglesias Antelo, Susana
Llano Monelos, Pablo de
Maixe Altes, Joan Carles
Rodriguez Lopez, Manuel
Vazquez Pena, Manuel Jose
Correo electrónico
j.abeal@udc.es
domingo.calvo.dopico@udc.es
m.campov@udc.es
pablo.castellanos@udc.es
antonio.grandio1@udc.es
susana.iglesias.antelo@udc.es
pablo.de.llano@udc.es
carlos.maixe@udc.es
marod@udc.es
manuel.jose.vazquez.pena@udc.es
Web http://www.economicas.udc.es/subido/normativa_master_tese_mbf_2009.pdf
Descrición xeral El Traballo Fin de Mestrado es un trabajo de especialización que integra los conocimientos asimilados en las diversas disciplinas impartidas y centrado, bien en el desarrollo de una aplicación de tipo práctico o bien en la realización de un trabajo de investigación.
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías