Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2020/21
Asignatura (*) Traballo fin de Grao Código 612G01031
Titulación
Grao en Dereito
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao Anual
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Dereito Privado
Dereito Público
Coordinación
Soto Díaz, David José
Correo electrónico
david.sdiaz@udc.es
Profesorado
Alvarez Barbeito, Pilar
Arean Lalin, Manuel
Arufe Varela, Alberto
Barrio Garcia, Gonzalo
Caamaño Anido, Miguel angel
Caamaño Domínguez, Francisco Manuel
Cachafeiro Garcia, Fernando
Calderon Carrero, Jose Manuel
Carou García, Sara
Castro Mejuto, Luis Fernando de
Colina Garea, Rafael
Díaz Teijeiro, Carlos María
Garcia Camiñas, Julio
Garcia Perez, Rafael
Garcia Vazquez, Sonia
Garcia-Pita y Lastres, Jose Luis
Garcimartin Montero, Carmen
Legeren Molina, Antonio
Lopez Suarez, Marcos A.
Martínez-Buján Pérez, Carlos
Neira Pena, Ana
Oanta Oanta, Gabriela Alexandra
Peña Lopez, Fernando
Pereira Saez, Maria Carolina
Quindimil Lopez, Jorge Antonio
Quintans Eiras, Maria Rocio
Ramos Vazquez, Jose Antonio
Raposo Arceo, Juan Jesus
Rodriguez Docampo, Maria Jose
Ron Latas, Ricardo Pedro
Roura Gomez, Santiago Antonio
Ruiperez y Alamillo, Javier
Ruíz García, José Ramón
Sanz Larruga, Francisco Javier
Soto Díaz, David José
Souto García, Eva María
Vazquez Pena, Manuel Jose
Vergara Lacalle, Oscar
Correo electrónico
pilar.alvarez@udc.es
manuel.arean@udc.es
alberto.arufe.varela@udc.es
gonzalo.barrio@udc.es
m.caamano@udc.es
f.caamano@udc.es
fernando.garcia@udc.es
jose.calderon@udc.es
sara.carou@udc.es
luis.decastro@udc.es
rafael.colina@udc.es
carlos.diaz.teijeiro@udc.es
julio.garcia.caminas@udc.es
rafael.garcia.perez@udc.es
sonia.garcia.vazquez@udc.es
j.l.garcia-pita@udc.es
carmen.garcimartin@udc.es
antonio.legeren@udc.es
marcos.lopezs@udc.es
c.martinez-bujan@udc.es
ana.neira@udc.es
gabriela.oanta@udc.es
fernando.pena@udc.es
c.pereira.saez@udc.es
jorge.quindimil@udc.es
rocio.quintans@udc.es
jose.ramos.vazquez@udc.es
juan.raposo.arceo@udc.es
maria.jose.rodriguez.docampo@udc.es
ricardo.ron@udc.es
santiago.roura.gomez@udc.es
javier.ruiperez@udc.es
j.ruiz@udc.es
javier.sanz.larruga@udc.es
david.sdiaz@udc.es
eva.maria.soutog@udc.es
manuel.jose.vazquez.pena@udc.es
oscar.vergara@udc.es
Web
Descrición xeral O TFG supón a realización, por parte de cada estudante e de forma individual, dun caso práctico ou un informe xurídico concreto baixo a supervisión dun ou máis tutores. Neste traballo deben integrarse e desenvolverse os contidos formativos recibidos, así como as capacidades, competencias e habilidades adquiridas durante o período de docencia do grao.
Plan de continxencia 1. Modificacións nos contidos Non hai modificacións. 2. Metodoloxías *Metodoloxías docentes que se manteñen Todas. *Metodoloxías docentes que se modifican Ningunha. 3. Mecanismos de atención personalizada ao alumnado. Utilización da Platafoma Microsoft Teams, correo electrónico e Moodle. 4. Modificacións na avaliación Non hai. *Observacións de avaliación: Non se varía o xeitio de avaliar pero a defensa pública farase a través da plataforma Microsoft Teams e non presencialmente. 5. Modificacións da bibliografía ou webgrafía Non hai.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías