Guia docenteCurso
Facultad de Ciencias de la Comunicación
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Comunicación Audiovisual
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2018/19
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 616G01034
Titulación
Grao en Comunicación Audiovisual
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 18
Idioma
Castelán
Galego
Inglés
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Enxeñaría Civil
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Correo electrónico
Profesorado
Arrojo Baliña, María José
Barneche Naya, Viviana
Diaz Gonzalez, Maria Jesus
Formoso Barro, Maria Josefa
Garcia Torre, Manuel
Hernandez Ibañez, Luis Antonio
Martínez Costa, Sandra
Mihura López, M. Rocío
Osorio Iglesias, Olga
Seoane Nolasco, Antonio José
Videla Rodríguez, José Juan
Correo electrónico
maria.jose.arrojo@udc.es
viviana.barneche@udc.es
m.j.diaz@udc.es
m.formoso@udc.es
manuel.garcia.torre@udc.es
luis.hernandez@udc.es
s.martinez@udc.es
rocio.mihura@udc.es
olga.osorio@udc.es
antonio.seoane@udc.es
jose.videla@udc.es
Web
Descrición xeral
Plan de continxencia
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes