Guía DocenteCurso
Facultade de Ciencias da Comunicación
Guía Provisional
  Inicio | galego | castellano | english | A A |  
Grao en Creación Dixital, Animación e Videoxogos
 Asignaturas
  Traballo Fin de Grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2024/25
Asignatura (*) Traballo Fin de Grao Código 616G02050
Titulación
Grao en Creación Dixital, Animación e Videoxogos
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 12
Idioma
Castelán
Galego
Modalidade docente Presencial
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Computación e Tecnoloxías da Información
Enxeñaría Civil
Expresión Gráfica Arquitectónica
Socioloxía e Ciencias da Comunicación
Coordinación
Fariña Lamosa, Ángel José
Correo electrónico
angel.farina@udc.es
Profesorado
Álvarez Mures, Luis Omar
Barneche Naya, Viviana
Castro Pena, Luz
Comesaña Comesaña, Patricia
Diaz Gonzalez, Maria Jesus
Dopazo García, Abrahan
Fariña Lamosa, Ángel José
Fernández Holgado, José Ángel
Fiaño Salinas, Carlota
Franganillo Parrado, Guillermo
Hernandez Ibañez, Luis Antonio
Lago López, Jesse Anthony
López Chao, Vicente Adrián
Lourido Rivas, Marcos
Meira Rodríguez, Pedro
Mihura López, M. Rocío
Navarro Álvarez, Adriana
Rodríguez Fernández, Nereida
Santos López, Iria María
Seoane Nolasco, Antonio José
Taibo Pena, Francisco Javier
Torrente Patiño, Álvaro
Viqueira Carballal, Manuel Alejandro
Correo electrónico
omar.alvarez@udc.es
viviana.barneche@udc.es
maria.luz.castro@udc.es
p.comesanac@udc.es
m.j.diaz@udc.es
abrahan.dopazo@udc.es
angel.farina@udc.es
j.holgado@udc.es
carlota.fsalinas@udc.es
guillermo.franganillo@udc.es
luis.hernandez@udc.es
jesse.lago@udc.es
v.lchao@udc.es
m.lourido@udc.es
pedro.meira.rodriguez@udc.es
rocio.mihura@udc.es
a.navarro@udc.es
nereida.rodriguezf@udc.es
iria.santos@udc.es
antonio.seoane@udc.es
javier.taibo@udc.es
alvaro.torrente@udc.es
manuel.viqueirac@udc.es
Web
Descrición xeral Aplicación práctica do aprendido na titulación nun caso real, obtendo un produto de creación dixital no ámbito da animación ou o videoxogo, segundo a normativa de TFG da Facultade de Ciencias da Comunicación. O Traballo Fin de Grao, en virtude da normativa da UDC considérase un traballo individual do estudante e será calificado como tal. Non obstante, dadas as características da titulación, dito traballo poderá formar parte dun proxecto máis amplo de carácter grupal; nese caso, a participación do alumno deberá quedar claramente identificada e permitir a súa calificación independente.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes