Guía DocenteCurso
Facultade de Enfermaría e Podoloxía
  Inicio | galego | english | A A |  
Grao en Enfermaría
 Asignaturas
  Traballo fin de grao
Abrir nova vista Vista para imprimir Exportar a pdf
Datos Identificativos 2019/20
Asignatura (*) Traballo fin de grao Código 750G01033
Titulación
Grao en Enfermaría
Descriptores Ciclo Período Curso Tipo Créditos
Grao 2º cuadrimestre
Cuarto Obrigatoria 6
Idioma
Castelán
Prerrequisitos
Departamento Ciencias da Saúde
Dereito Público
Psicoloxía
Coordinación
Rodriguez Maseda, Emma
Correo electrónico
emma.rodriguez.maseda@udc.es
Profesorado
Bellido Guerrero, Diego
Castro Pastor, Avelino
Coronado Carvajal, Carmen
Darriba Rodríguez, María Del Pilar
Dios Romero, Serafin De
Escudero Carranza, Valentin
Fernández Basanta, Sara
Freijomil Vázquez, Carla
Gago García, Esther
Garcia Martinez, Carmen Maria
Garcia Sanchez, Maria Matilde
Goday Berini, María Luísa
Martinez Deben, Francisco
Martínez Isasi, Santiago
Movilla Fernandez, Maria Jesus
Novo Casal, Maria del Carmen
Nuñez Fernández, Lucia
Pérez Castro, Teresa Rosalía
Pértega Díaz, Sonia
Pesado Cartelle, Jose Angel
Piñón Díaz, María Josefa
Rodeño Abelleira, Angeles
Rodriguez Maseda, Emma
Rodríguez Otero, María del Carmen
Romero Martin, Manuel
Seoane Pillado, María Teresa
Sobrido Prieto, María
Sobrido Prieto, Natalia
Talegón López, Julia Margarita
Varela Feal, Nuria Esther
Correo electrónico
diego.bellido@udc.es
avelino.castro.pastor@udc.es
carmen.coronado@udc.es
pilar.darriba@udc.es
s.dedios@udc.es
valentin.escudero@udc.es
sara.fbasanta@udc.es
carla.freijomil@udc.es
e.gago@udc.es
maria.garciam@udc.es
matilde.garcia@udc.es
l.gberini@udc.es
f.martinezd@udc.es
santiago.martinez.isasi@udc.es
maria.jesus.movilla@udc.es
carmen.novo@udc.es
lucia.nunez@udc.es
t.perez@udc.es
s.pertega@udc.es
j.pesado@udc.es
maria.j.pinon.diaz@udc.es
angeles.rodeno@udc.es
emma.rodriguez.maseda@udc.es
carmen.rodriguez.otero@udc.es
manuel.romero.martin@udc.es
maria.teresa.seoane.pillado@udc.es
maria.sobrido@udc.es
natalia.sobrido@udc.es
j.talegonl@udc.es
nuria.varela.feal@udc.es
Web http://moodle.udc.es
Descrición xeral O Traballo de Fin de Grao (TFG) consta de 6 créditos ECTS que se cursará no 2º cuadrimestre de 4º curso. Os estudos de Grao de Enfermaría concluirán coa elaboración e defensa do Traballo de Fin de Grao, que estará orientado á avaliación das competencias asociadas ao título, tal como prevé o RD 1393/2007 e a Orde CIN/2134/2008 polos que se establecen os requisitos para a verificación dos títulos universitarios oficiais que habilitan para o exercicio da profesión de Enfermeira/o.
(*)A Guía docente é o documento onde se visualiza a proposta académica da UDC. Este documento é público e non se pode modificar, salvo casos excepcionais baixo a revisión do órgano competente dacordo coa normativa vixente que establece o proceso de elaboración de guías
Universidade da Coruña - Rúa Maestranza 9, 15001 A Coruña - Tel. +34 981 16 70 00  Soporte Guías Docentes